Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 24.06.2021

  Надшвидкий віртуальний сервер VPS на nvme дисках. Хостинг огляд, відгук. Вибираємо хостинг.

  Запостив Юрій

  Перегляди 755

  Хочу написати відгук про надшвидкий VPS fornex, особисто сам використовую його для своїх проектів, і дуже задоволений. А тепер докладніше про переваги VPS nvme.

  Вибір хостингу для оренди віртуального сервера VPS

  З хостинг-провайдером FORNEX знайомий дуже давно, вже це років 10. Але не весь час користувався послугами даної компанії.

  Так уже склалося, щоб зрозуміти, хороший хостинг чи ні, потрібно самому перепробувати купу хостинг провайдерів на собі, бо ніхто правду не скаже. Та й не всі вміють міряти та порівнювати. Одному сайт працює та й ок, а другому не все одно навіть на хвилинний провал у роботі сайту.

  Раніше я сам шукав хостинг за відгуками різних відгуків ітд, але через вищесказане, це не дало результату. Один хостер хороший цінами. але слабкий у підтримці, або взагалі компетентна підтримка у деяких хостингових питаннях. Інший хостинг взагалі не підтримує і не адмініструє навіть платно-віртуальні сервери клієнтів. Третій адмініт дещо, а решту просить оплату. Четвертий хостинг просто не працює з панеллю, що звикла Вам, тому все адміністрування лягає на Ваші плечі.

  Як вибрати хостинг, що був би швидким, якісним і з компетентною підтримкою?

  Повірте, у мене особисто досвіду за спиною понад 10 років.

  Я вибирав хостинг-провайдера для оренди VPS за такими критеріями:

  1. Якість самих серверів. На серверах має використовуватися нове залізо, зокрема надшвидкі nvme диски, що в десятки разів за швидкістю краще вже застарілих ssd;
  2. Локація сервера недалеко від мене та локації Ваших клієнтів;
  3. Компетентна підтримка, яка буде адмініструвати мій vps у разі проблем, і не тикатиме пальцем відразу ж у прайс;
  4. Захист від DDOS на рівні датацентру, причому безкоштовний!;
  5. Зручна та звична панель управління хостингом (у моєму випадку ispmanager)
  6. Швидкість реакції на проблему з боку підтримки хостингу – дуже важливо (наприклад, коли сайт впав, а підтримка морозиться по годині на інших хостингах);
  7. Зручність оплати та адміністрування самим серверів, інтерфейс хостинг-провайдера по роботі з VPS;
  8. Безкоштовне перенесення сайтів з інших хостингів. Користуюся сам часто не тому що сам не вмію, я через те, що зайнятий постійно і навантажений, хлопці з підтримки завжди допоможуть і налаштують сервер як треба.

  У цьому переліку критеріїв для відбору хостера для оренди VPS грає все більшу роль, і дуже складно знайти хостера, який задовольняє всі потреби, але можливо.

  Який хостинг провайдер на наш погляд заслуговує на похвал?

  Це хостинг-провайдер FORNEX.

  Давно користуємося послугами FORNEX і завжди рекомендуємо клієнтам, веб-майстрам для розміщення як одиночних проектів, так і для створення свого міні-хостингу для веб-студій.

  Також у компанії FORNEX є не лише VPS. Є шаред хостинг для невеликих сайтів, виділені сервери, VPN, DDOS захист. При замовленні сервера можна обрати локацію (для мене прийнятною локацією став Франкфурт).

  Хочу кілька слів сказати про швидкість.

  Вразила.

  Ось чесно! Порівняно з іншим хостером №1 в Україні, небо та земля. Все-таки nvme і нове залізо кермує безперечно.

  Друзі, раджу! Особливо, якщо втомилися від Вашого нинішнього хостера, Вам пряма дорога в FORNEX.

  Вибрати та замовити VPS, сервер або хостинг ви можете зареєструвавшись за цим посиланням.

  5/5 - (2 votes)