Розробка корпоративного сайту

1
Постановка завдань
Обговорення цілей і завдань перед сайтом, фіксація домовленостей в договорі та технічному завданні.
2
Аналіз конкурентів
Аналізуються конкуренти в даній ніші щоб досягти максимальної ефективності на всіх етапах реалізації проекту.
3
Реалізація завдань
Наша команда працює над реалізацією завдань для досягнення поставлених цілей. Магію ніхто не відміняв.
4
SEO, PPC
В залежності від ніші бізнесу, розробляємо індивідуальну стратегію просування вашого проекту, SEO чи PPC.
Чому бізнесу потрібен саме
комплексний підхід?

Сьогодні бізнес конкурентний і перенасичений в більшості ніш. Інтернет перевантажений нудними сайтами компаній без обличчя та ідеї. Але це зіграє вам на руку. Поки конкуренти не усвідомлюють маркетингового потенціалу корпоративного сайту, вам легше вирватись вперед!

Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Від розробки стратегії та аналізу ніші бізнесу до розробки конкурентного продукту з індивідуальною стратегією просування каналами SEO та PPC. Ціль проста: бізнес повинен приносити прибуток, і тільки так.

Поширені питання

Корпоративний сайт – це представництво компанії в інтернеті.Наразі без представництва в інтернеті неможливо конкурувати навіть з оффлайн бізнесом. Якщо ви плануєте побудувати успішну компанію, вам не обійтись без корпоративного сайту.Корпоративний сайт потрібен всім бізнесам, малим, середнім і великим, в незалежності від ніші та позиціювання на ринку.

Вартість розробки сайту залежить від дизайну, функціоналу, додаткових послуг та ін. Для індивідуального прорахунку вартості корпоративного сайту, залишіть заявку, і наш менеджер прорахує вартість для вашого проекту.

Все залежить від складності реалізації вашого проекту. В середньому розробка корпоративного сайту займає від 14 днів. Якщо з розробкою корпоративного сайту замовляються такі послуги як впровадження CRM, SEO просування, PPC чи індивідуальний дизайн, час розробки корпоративного сайту “під ключ” може тривати декілька місяців і навіть більше.

Так. Саме комплексний підхід ми пропонуємо бізнесу! Від розробки та підтримки до SEO просування та маркетингових кампаній. Вам не потрібно буде звертатися в інші агенції для додаткових послуг, ви вже знайшли нас.

Так. В договорі ми чітко вказуємо гарантійний термін. Упродовж гарантійного терміну ми зобов’язуємось взяти на себе всі роботи, зв’язані з недоробками чи несправністю функціонала сайту. Взагалі таких випадків практично не буває, тому що ми тестуємо функціонал сайту перед тим як приймає його клієнт.

Наші роботи можна подивитись в розділі портфоліо. Відгуки є на головній сторінці та посилання на них.