Розробка інтернет-магазину

1
Постановка завдань
Обговорення цілей і завдань перед сайтом, фіксація домовленостей в договорі та технічному завданні.
2
Аналіз конкурентів
Аналізуються конкуренти в даній ніші щоб досягти максимальної ефективності на всіх етапах реалізації проекту.
3
Реалізація завдань
Наша команда працює над реалізацією завдань для досягнення поставлених цілей. Магію ніхто не відміняв.
4
SEO, PPC
В залежності від ніші бізнесу, розробляємо індивідуальну стратегію просування вашого проекту, SEO чи PPC.
Чому бізнесу потрібен саме
комплексний підхід?

Ринок ecommerce дуже конкурентний і перенасичений. Сьогодні, щоб запрацював інтернет-магазин і приносив прибуток, треба прикласти надзусилля. Розробити інтернет-магазин абияк – це утопія. З інтернет-проектом треба працювати комплексно і системно.

Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Від розробки стратегії та аналізу ніші бізнесу до розробки конкурентного продукту з індивідуальною стратегією просування каналами SEO та PPC. Ціль проста: бізнес повинен приносити прибуток, і тільки так.

Поширені питання

Інтернет-магазин — місце в інтернеті, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві, враховуючи доставку.Інтернет-магазин потрібен всім бізнесам, як правило малим і середнім, ціль яких залучення потенційних покупців своїх товарів, продаж товарів в інтернеті.

Вартість розробки інтернет-магазину залежить від дизайну, функціоналу, які саме будуть інтегровані сервіси в ваш інтернет-магазин, додаткових послуг та ін. Для індивідуального прорахунку вартості інтернет-магазину, залишіть заявку, і наш менеджер прорахує вартість для вашого проекту.

Все залежить від складності реалізації вашого проекту. В середньому розробка інтернет-магазину займає від 14 днів. Якщо розробка інтернет-магазину потребує додаткових інтеграцій, наприклад з 1С або CRM, SEO просування, PPC чи індивідуального дизайну, час розробки інтернет-магазину “під ключ” може тривати декілька місяців і навіть більше.

Так. Саме комплексний підхід ми пропонуємо бізнесу! Від розробки та підтримки до SEO просування та маркетингових кампаній. Вам не потрібно буде звертатися в інші агенції для додаткових послуг, ви вже знайшли нас.

Так. В договорі ми чітко вказуємо гарантійний термін. Упродовж гарантійного терміну ми зобов’язуємось взяти на себе всі роботи, зв’язані з недоробками чи несправністю функціоналу сайту. Взагалі таких випадків практично не буває, тому що ми тестуємо функціонал сайту перед тим як приймає його клієнт.

Наші роботи можна подивитись в розділі портфоліо. Відгуки та посилання на них розміщені на головній сторінці.