SEO просування сайту

1
Розробка індивідуальної стратегії
Комплексний аналіз цільової аудиторії бізнесу, оцінка конкурентів та їх способів просування, розробка контент-плану.
2
SEO аудит сайту
Розширений аналіз сайту на наявність технічних помилок сайту, юзабіліті та відповідність стандартам пошукових систем.
3
Формування семантичного ядра сайту
Роботи по формуванню семантичного ядра сайту, зрівняння з конкурентами, оптимізація внутрішніх сторінок під пошукові запити.
4
Формування структури сайту
На базі розробленого семантичного ядра формується зрозуміла для людей структура сайту.
5
Внутрішня оптимізація сайту
Усунення технічних помилок сайту, перевірка мета-тегів, заголовків h та мікророзміток, пришвидшення завантаження сайту та ін.
6
Оптимізація контенту
Збір корисної інформації для та розподілення по сторінкам сайту. Тексти мають дуже велику вагу в SEO тому ми приділяємо для них найбільшу увагу.
7
Зовнішня оптимізація
Нарощування посилальної маси для збільшення авторитетності сайту PageRank. Нарощування посилальної маси відбувається поступово, щоб не допустити санкцій з боку пошукових систем.
8
Моніторинг і звітність
Відстежуємо основні метрики ефективності сайту, при необхідності вносимо зміни в стратегію просування. Щомісяця звітуємо клієнту про всі метрики сайту, що дає змогу аналізувати ефективність просування.
Чому бізнесу потрібен саме
комплексний підхід?

Збільшення кількості дзвінків і заявок клієнтів з пошукових систем – основна ціль SEO просування. Органічний пошук може привести якісний трафік потенційних клієнтів, якщо правильно сформована і реалізована стратегія просування сайту.

Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Від розробки стратегії до звітності на всіх етапах SEO просування над проектом працюють кваліфіковані спеціалісти нашої команди. Давайте примножимо ваші прибутки разом!

Поширені питання

Вартість SEO просування залежить від масштабу проекту, кількості сторінок сайту чи товарів інтернет-магазину, конкуренції та обсягу робіт. Для прорахунку вартості SEO просування ми робимо SEO аудит, і на основі отриманих даних формується список робіт та кошторис. Вам потрібно лише звернутись до нас, заповнивши форму зв’язку.

Мінімальний час SEO просування сайту 3 місяці. Це той період, після якого позиції сайту почнуть зростати. Для досягнення стабільних результатів потрібно 6 місяців. В більш конкурентних нішах цей період може бути більшим. Іноді так буває що клієнт хоче швидше отримати результат, за два тижні чи місяць. Так швидко не може робитись seo просування, тому що використання чорних методів просування призведе до санкцій з боку пошукових систем. Тривалість SEO просування насамперед залежить від алгоритмів пошукових систем.

Веб-студія WEB1 працює з 2011 року. За цей час ми розробили багато веб-сайтів, і більшість з них ми просунули в пошукових системах. Ми гарантуємо високу якість робіт завдяки кваліфікованим працівникам і глибокому зануренню команди в кожен проект.

Послуга спрямована на покращення позицій сайту в пошукових системах. Таким чином ви отримаєте якісний органічний трафік з пошукової мережі google, який конвертується в потенційних клієнтів та нові замовлення.