Розробка landing page

1
Постановка завдань
Обговорення цілей і завдань перед сайтом, фіксація домовленостей в договорі та технічному завданні.
2
Аналіз конкурентів
Аналізуються конкуренти в даній ніші щоб досягти максимальної ефективності на всіх етапах реалізації проекту.
3
Реалізація завдань
Наша команда працює над реалізацією завдань для досягнення поставлених цілей. Магію ніхто не відміняв.
4
SEO, PPC
В залежності від ніші бізнесу, розробляємо індивідуальну стратегію просування вашого проекту, SEO чи PPC.
Чому бізнесу потрібен саме
комплексний підхід?

Сайт landing page буде ефективним інструментом продажів тільки у зв’язці з ефективним рекламним каналом. Потрібно розробити стратегію на базі аналізу ніші бізнесу, пропрацювати цільову аудиторію, поведінкові фактори та підібрати правильний рекламний канал.

Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Від розробки стратегії та аналізу ніші бізнесу до розробки конкурентного продукту з індивідуальною стратегією просування каналами SEO та PPC. Ціль проста: бізнес повинен приносити прибуток, і тільки так.

Поширені питання

Вартість розробки landing page залежить від дизайну, функціоналу, додаткових послуг та ін. Для індивідуального прорахунку вартості landing page, залишіть заявку, і наш менеджер прорахує вартість для вашого проекту.

Все залежить від складності реалізації вашого проекту. В середньому розробка landing page займає від 14 днів. Якщо розробка landing page потребує індивідуального дизайну, та підключення рекламних каналів, час розробки може тривати декілька місяців і навіть більше.

Так. Саме комплексний підхід ми пропонуємо бізнесу! Від розробки та підтримки до SEO просування та маркетингових кампаній. Вам не потрібно буде звертатися в інші агенції для додаткових послуг, ви вже знайшли нас.

Так. В договорі ми чітко вказуємо гарантійний термін. Упродовж гарантійного терміну ми зобов’язуємось взяти на себе всі роботи, зв’язані з недоробками чи несправністю функціоналу сайту. Взагалі таких випадків практично не буває, тому що ми тестуємо функціонал сайту перед тим як приймає його клієнт.

Наші роботи можна подивитись в розділі портфоліо. Відгуки та посилання на них є на головній сторінці.