Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 25.09.2020

  Чому потрібно вибирати якісний а не дешевий хостинг для сайту

  Запостив Юрій

  Перегляди 464

  Хостинг – послуга з надання ресурсів розміщення інформації на сервері, постійно що у мережі. Якщо ще простіше, то без хостингу не буде працювати сайт в інтернеті.

  Від якості хостингу залежить як швидко завантажуватиметься Ваш сайт, чи буде він стабільно доступний. Уявіть ситуацію, користувач заходить на Ваш сайт, а сторінка завантажується і не може завантажитись. Терпіння у користувача не гумове, і за статистикою, якщо сайт не завантажився до 5 секунд, його, швидше за все, просто закриють.

  Або уявіть трохи іншу ситуацію: користувач зайшов на Ваш сайт, і йому з’являється помилка сервера. Таке не припустимо!

  Проблеми з недоступністю сайтів та перебоями в роботі найчастіше виникають у дешевих хостингах, адже вони на одному сервері намагаються розмістити тисячі, а то й десятки тисяч сайтів. Коли на деякі сайти підвищується навантаження, сервер не вистачає ресурсів, і Ваш сайт лягає разом з сервером.

  Такого припускати не можна. Спочатку потрібно вибрати хостинг провайдера, не з дешевої ніші, який гарантовано виділяє ресурси для Вашого сайту.

  Ви запитаєте, а як бути якщо я не таким фахівцем? Вихід є – звернутися до нашої компанії. Ми не тільки розробляємо круті сайти, ми також хостимо сайти.

  Гарантовано виділяють ресурси сервера лише VPS виділені віртуальні сервери. Орендуючи такий сервер, Вам, швидше за все, доведеться адмініструвати його, купувати панель управління, налаштовувати ПЗ, вимагає особливих знань адміністрування сервера.

  Тому оптимальним для Вас рішенням буде звернутися до фахівців та замовити таку послугу, поклавшись на їхній досвід. Саме такі послуги ми Вам пропонуємо!

  Також у нашому хостингу Ви можете вибрати потрібний пакет, виходячи з кількості виділених ресурсів. Якщо вам потрібна допомога у виборі пакета, ми зможемо підказати.

  Як замовити послугу хостингу? Вам необхідно зв’язатися з нами, заповнивши форму нижче.

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)