Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 25.09.2020

  Як оптимізація швидкості сайту впливає на позиції у видачі пошукових систем

  Запостив Юрій

  Перегляди 384

  Давно хотів написати про це статтю. І ось дійшли руки до одного з наших сайтів, і ми взялися до роботи.

  Що було до проведення робіт із оптимізації швидкості сайту.

  Позиції на ключові запити були низькими, і їх було дуже мало в ТОП100. Більшість із них були за межами ТОП100.

  Швидкість сайту по PageSpeed ​​Insight була на рівні 40% по мобільних і близько 60% по ПК. Сумна картина була до оптимізації, якщо одним словом.

  Ми взялися оптимізувати сайт. Зменшили кількість запитів до Бази Даних, локально підключили завантаження шрифтів, підключили CDN мережу для прискорення видачі контенту кінцевому користувачеві, встановили плагін, що дозволяє налаштувати і оптимізувати скрипти, завантажувати їх відкладено. Використовували плагіни стиснення фото для більш швидкого завантаження, використовували Lazy loading для зображень. Багато зображень перевели у формат SVG. Відключили непотрібні бібліотеки, їхнє завантаження, відключили непотрібні сервіси wordpress. Зробили все можливе та неможливе.

  Яких результатів ми досягли?

  Після оптимізації сайту потрібно було почекати, поки сайт проіндексує пошуковик google. І результат нас не те, що б здивував. швидше він виправдав наші очікування!

  Сайт прискорився у рази. Наприклад, деякі сторінки показували результат по тому ж PageSpeed Insight вже в кілька разів вище за мобільними пристроями, і по ПК практично всі сторінки досягали 98-99%. За мобільною версією найкращий показник за сторінками склав 84% (нагадаємо, що до оптимізації було близько 40).

  А що із позиціями видачі?

  Позиції покращали однозначно. За деякими запитами, вони практично злетіли на десятки позицій. Деякі запити, які раніше не входили до ТОП100, злетіли на 45-у позицію! І це приголомшливий результат!

  Підведемо підсумок

  Ми не використовували жодних СЕО покращень, не додавали жодних тегів, жодним чином не редагували текст та контент сайту. Ми просто оптимізували сайт. Що від цього ми отримали: зросла швидкість сайту практично вдвічі! Поліпшилися позиції сайту в пошуковій видачі Google. Сайт візуально став швидше завантажуватись у кінцевого користувача. Як бачимо, від оптимізації сайту ми отримали багато віддачі. І це працює.

  Якщо Ви хочете покращити свій сайт у пошуковій видачі та прискорити його. замовте оптимізацію сайту у нас. Для цього заповніть форму або просто зателефонуйте:

  093-170-8704

   

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)