RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

CDN Cloudflare: як це працює та навіщо потрібно. cloudflare що це

Навіщо використовується технологія Cloudflare? cloudflare що це
CDN CloudFlare надає набір продуктів для оптимізації швидкості та безпеки веб-сайту. Розробники використовують архітектуру CDN або так звану мережу доставки контенту. Вона призначена для оптимізації часу завантаження сайту, виступаючи посередником між серверами сайтів і відвідувачами. CDN також пропонує додаткові переваги безпеки.

Як CDN прискорює роботу сайту. cloudflare що це.

Копії сайту кешуються в центрах обробки даних, що охоплюють всю земну кулю. Сайт надає доступ відвідувачами із найближчого до них географічного розташування. Компанія має більш ніж 150 центрів обробки даних по всьому світу.

CloudFlare використовує запатентовану технологію, відому як Anycast. Вона використовується для направлення відвідувачів сайту до найближчого центру обробки даних з їхнього поточного розташування. Це, у свою чергу, змушує ваш кешований веб-сайт скоротити середній час завантаження вдвічі. Як додатковий бонус CloudFlare оптимізує швидкість сайту для відвідувачів у мережі IPv6, навіть якщо ваше серверне середовище все ще знаходиться у старій інфраструктурі IPv4.

CloudFlare, крім надання послуг з оптимізації CDN та кешування сайтів, також блокує загрози, які можуть скомпрометувати ваш сайт, знизити пропускну здатність або зачепити роботу інших ресурсів сервера.

Програмне забезпечення пропонує безліч функцій безпеки, які захищають веб-сайти від загроз безпеки, таких як використання SQL-коду, спам і DDoS-атаки.

Платний тарифний план vs безкоштовний

CloudFlare пропонує як безкоштовну версію, так і кілька платних планів. Вільний план пропонує повний доступ до глобального CDN, широкого спектру функцій безпеки, шифрування SSL та статистичних звітів про трафік сайту. Однак у ньому є кілька обмежень, таких як сканування сайту раз на тиждень, а також період оновлення аналітики раз на 24 години.

Платні плани CloudFlare, а саме Pro, Business та Enterprise, забезпечують за запевненнями розробника найкращий захист сайту, частіше сканування сайтів, мобільну оптимізацію та захист від DDoS.

Таким чином, хоча безкоштовний план пропонує базовий захист, CloudFlare рекомендує придбати платний план хоча б початкового рівня для професійних сайтів.

Cloudflare безкоштовний тариф. cloudflare що це

Що включає безплатний план?

Базовий захист від DDoS;
Глобальний CDN;
Загальний SSL сертифікат;
Режим I’m Under Attack;
Доступ до програм Cloudflare;
Доступ до облікових журналів аудиту;
Брандмауер веб-застосунків (WAF) з наборами правил CloudFlare
Після переходу на платний тариф користувач може завантажувати кастомізовані shared SSL-протоколи;
Підтримка 24/7 доступна лише у передплачених тарифних планах.
Як налаштувати та використовувати Cloudflare?

Увімкнення служби на вашому веб-сайті просто пов’язане з внесенням кількох змін у налаштування DNS вашого домену. Процес займає менше ніж 5 хвилин.

Майстер

Налаштування Wizard CloudFlare подбає про всі покрокові дії. Таким чином, немає необхідності змінювати існуючий код вашого сайту або створювати будь-які апаратні та програмні установки.

Як налаштувати?

Після налаштування CloudFlare, ви можете почати відстежувати статистику трафіку для свого сайту. Дані аналітики зазвичай оновлюються кожні 24 години у вільному плані та з 15-хвилинними інтервалами, якщо ви вирішите купити одну з платних версій. CloudFlare пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який можна кастомізувати, якщо ви знаходитесь в преміальних планах.

Безпека Cloudflare

CloudFlare пропонує багато функцій безпеки. По-перше, модуль Threat блокує шкідливі загрози шляхом ідентифікації IP-адрес.

CloudFlare також пропонує можливість блокувати IP-адреси за діапазоном або країною. Це допомагає утримати відомі загрози.

Система захищає сайт від сканування ботами та збору адрес електронної пошти клієнтів. Інші стандартні функції безпеки включають SSL-шифрування, HTTP/2, а також захист від атак DDoS, впровадження SQL-коду

Обговорити проект

Веб студія WEB1