Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 25.09.2020

  WEB1 – швидке створення ефективних інтернет-магазинів

  Запостив Юрій

  Перегляди 449

  Веб-студія WEB1 у розумні терміни розробляє та запускає інтернет-магазини, призначені для роботи у В2В-сфері, а також для задоволення потреб кінцевих споживачів. Створюємо функціональні, зручні в роботі майданчики з дизайном, що запам’ятовується, здатні залучити максимум цільової аудиторії і перетворити користувачів на постійних клієнтів. Робимо все, щоб створені майданчики стабільно та продуктивно працювали, а адмініструвати їх було зручно.

  Працюємо з інтернет-магазинами різнопланової спеціалізації – від майданчиків невеликих ФОП до сайтів промислових корпорацій та e-commerce-масмаркетів.

  Як ми розроблятимемо ваш інтернет-магазин?

  Щоб створити функціональний інтернет-магазин, який буде популярним серед покупців вже після перших днів запуску, ми:

  1. Зберемо максимум інформації. З’ясуємо, що саме та кому ви збираєтеся продавати, проаналізуємо нішу вашого продукту, пропозиції конкурентів. Намітимо шляхи оптимізації продажу вашого продукту.
  2. Розробимо структуру, що продає. Проробляємо структуру та дизайн сайту, функціонал усіх сторінок, розбиваємо їх на блоки, наповнюємо контентом – текстом (опис товарних категорій, товарів, рекомендації щодо вибору, розмірні сітки), малюнками, фотографіями. Налаштовуємо мікророзмітку, інтегруємо сторінки сайту з 1С, Opencart/OCstore, іншими системами обліку, прайс-інтеграторами. Це дозволяє уникнути необхідності ручного заповнення товарних карток. Налаштовуємо сайт так, щоб сторінки завантажувалися якнайшвидше, система не зависала в умовах високих навантажень.
  3. Різні версії. Створюємо версії сторінок інтернет-магазину, адаптовані до роботи з ПК та телефонів.
  4. Навчаємо персонал замовника. Коли платформа буде готова, навчимо ваших співробітників працювати в новому інтернет-магазині, особливостям управління ним через CMS.
  5. Просуваємо інтернет-магазин. Після закінчення технічних робіт проводимо SEO-оптимізацію, просуваємо інтернет-магазин у пошукових системах, збільшуємо цільовий трафік.
  6. Чим швидше інтернет-магазин можна знайти і чим більше цільовий трафік, тим більше прибутку він приносить.
  7. Організуємо супровід. Підтримуємо розроблені нами інтернет-магазини, забезпечуємо їхній захист від загроз. Надаємо клієнтам консультації щодо виведення їхнього бізнесу в online-режим.

  4 причини співпрацювати з WEB1

  1. Комплексне обслуговування бізнесу. Робимо все, що потрібно клієнту в онлайн-середовищі. Створюємо інтернет-магазини, сайти, рекламу, лендинги, розробляємо стратегію просування, оптимізуємо. У результаті, клієнт у розумні терміни отримує функціональний та ефективний інструмент для продажу.
  2. Команда професіоналів. Кожен співробітник студії – спеціаліст у своїй галузі із серйозним досвідом роботи. Наша компанія – №1 у Броварах, і наша географія постійно розширюється. З рядом відомих брендів ми співпрацюємо вже понад 5 років.
  3. Лише позитивні відгуки. Ми все робимо оптимально з першого разу. В результаті клієнти залишаються задоволеними та рекомендують нас друзям та колегам. Щоб переконатися в цьому особисто, перегляньте відгуки про нашу роботу.
  4. Робота “під ключ”. Розробляємо та просуваємо сайти «під ключ», інтегруємо CRM-системи, 1С, встановлюємо IP-телефонію, надаємо стабільний хостинг. Просто скажіть, що вас цікавить, і ми це втілимо в життя!

   тел: 0931798704

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)