Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.03.2018

  Створювати сайт чи ні? Чи буде сайт давати прибуток? Поради.

  Запостив Юрій

  Перегляди 495

  Створювати сайт чи ні

  Створювати сайт чи ні, ось у чому питання… У цій статті спробуємо розібратися, чи Ваш сайт даватиме прибуток? Створення сайтів зараз практично поставлено на конвеєр та питання про вибір якісного вебмайстра – це питання окремої теми.

  У нашу веб-студію звертається багато клієнтів, які не впевнені: потрібно їм створювати сайт чи ні. Точніше навіть не впевнені в тому, чи буде їх новий сайт у майбутньому приносити прибуток, адже для цього і створюється сайт.

   

  СТВОРЕННЯ САЙТУ І РОЗУМІННЯ ЗНАЧИМОСТІ ЙОГО ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

  Перше, що потрібно зробити, це зрозуміти, чи потрібні Вам нові клієнти з Інтернету (впевнений, що потрібні). Друге – зрозуміти, яким чином Ви залучите цих клієнтів, адже конкуренція жорстка у всіх сферах підприємництва, і пробитися в топ Яндекса або Google з молодим, щойно зробленим сайтом дуже важко (цьому питанню буде присвячена окрема тема про просування сайту).

  Порада! Перед тим як замовляти створення сайту, подумайте, яку Ви зможете клієнту (відвідувачу вашого сайту) запропонувати нову послугу (товар), якого немає на ринку. Задіяйте весь свій арсенал фантазії та піднесіть старий, усім відомий товар, у новій привабливій обгортці!

  Чим Ви кращі?

  Багато хто помиляється, думаючи, що створення сайту вирішить усі проблеми. Досить створити сайт, запустити контекстну рекламу, і ву-аля, клієнти натовпом будуть ломитися і дзвонити. Ні, навіть якщо Ви все це зробите, клієнти натовпами не підуть саме до Вас, якщо Ви не запропонуєте їм кращий варіант, ніж у інших.

  Як правило, люди, які звертаються за допомогою до інтернету в пошуках того чи іншого товару, послуги – звертають увагу на велику кількість сайтів. Тільки після ретельного моніторингу не одного десятка інтернет-магазинів покупець зупиняє свій погляд на одному єдиному сайті. Ціна грає важливу роль, а здебільшого – вирішальну. Запропонуйте той самий товар, що на розетці, але за меншою ціною, і куплять у Вас. Або запропонуйте той же товар, але з додатковою послугою теж підуть до Вас. Замовляючи створення сайту, не забудьте про те, щоб на вашому новому ресурсі була можливість проведення різноманітних акцій та знижок – це додатково залучить трафік на ваш сайт.

  Як же бути?

  По суті, Інтернет-торгівля, це як на базарі – прийшов, порівняв ціни, поторгувався, купив десь дешевше. Зараз, до речі, багато Інтернет-магазинів пропонують торгуватися. Замовляючи створення сайтів – обговоріть з програмістом можливість проведення знижок, акцій та інших заходів на Вашому новому сайті.

  Сайт – це засіб донести до клієнта інформацію, а як Ви цю інформацію подасте до клієнта, це відіграє найважливішу роль.

  Перед тим, як створювати сайт, клієнт повинен придумати стратегію просування цього сайту, що за чим він робитиме і яким чином. Продумати все до найменших деталей, і, повірте, все у Вас вийде. Потрібно тільки наполегливо працювати та йти до мети. Навіть іноді наступати на граблі, не без цього – це життя, а у житті буває все.

  Сподіваюся, на запитання – створювати сайт чи ні і чи він даватиме прибуток – я відповів своїми підказками. Звичайно, створювати сайт потрібно зручним, адаптивним, продуманим. У цьому Вам допоможемо ми – студія веб-дизайну Web1. Ми надаємо комплекс Інтернет-послуг – від створення сайту до його просування у пошукових системах.

  Буду радий коментарям, відповім усім.

  5/5 - (1 vote)