Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.03.2018

  Скільки коштує сайт

  Запостив Юрій

  Перегляди 649

  Скільки коштує веб-сайт. Ти бізнесмен і хочеш перейти до онлайн-бізнесу? Чи у тебе виникла ідея бізнесу в інтернеті, але не знаєш, як її реалізувати? Рано чи пізно ти зіткнешся з фактом – основою роботи в інтернеті є сайти. А коли захочеш замовити розробку, знову станеш на роздоріжжі – що саме, у кого. Давайте детальніше розберемося, що таке створення сайтів і скільки коштує створення сайту?

  ТАК СКІЛЬКИ-КОЖ КОШТУЄ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

  Насамперед, потрібно усвідомити собі, поняття “ціна сайту” – не існує. А все тому, що створення сайтів – це процес, участь у якому беруть вузькоспрямовані спеціалісти. Відштовхуйтеся від того, що він (сайт) повинен виконувати та які завдання виконувати. Якщо магазин – які функції він повинен виконувати, візитівка (або односторінковий landing) – яку інформацію людям має розкрити. Не думайте про дизайн, якщо не збираєтеся розробляти його самостійно, про нього подбають фахівці. Залежно від функціональності та обсягу робіт формується остаточна вартість створення сайту, і в кожному конкретному випадку – вона (вартість) прораховується індивідуально для кожного клієнта.

  Скільки коштує сайт. ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТІВ

  Умовно процес створення сайтів поділяється на кілька етапів:

  • Обговорення потреб замовника під час зустрічі, формування технічного завдання, концепції майбутнього сайту;
   збирання інформації для сайту;
  • Підбір стилю для сайту, його коригування відповідно до вимог замовника, або розробка індивідуального стилю згідно з корпоративним стилем компанії;
  • Установка cms, налаштування, встановлення додаткових компонентів, модулів, плагінів для реалізації поставлених завдань;
  • Наповнення сайту підготовленою інформацією (текст, відео, фото, структура меню тощо);
  • Тестування продукту, на різних пристроях на сумісність та правильність відображення на мобільних пристроях;
  • Запуск сайту

  У кожній веб-студії список може відрізнятися, залежно від того, з якими платформами працює дана студія. На всіх етапах можна вносити корективи, проте бажано все заздалегідь обміркувати, щоб потім не змінювати кардинально функціонал. Іноді буває, що дрібне виправлення вимагає кількох днів роботи, перепису значної частини коду (для тебе означає додаткові витрати, що в свою чергу вплине на кінцеву вартість створення сайту). Над кожним етапом створення працює окремий фахівець чи навіть кілька. А координує їхню роботу менеджер, з яким, власне, обговорюються всі зміни, доповнення чи виправлення.

  Скільки коштує веб-сайт. БЕЗКОШТОВНІ САЙТИ. НАВІЩО ПЛАТИТИ ЯКЩО МОЖНА БЕЗКОШТОВНО СТВОРИТИ САЙТ?

  Існують платформи, що дозволяють створити сайт самостійно та безкоштовно. Але треба знати низку причин, через які варто відмовитися від послуг таких сервісів. По-перше, неможливо міняти функціонал такого сайту. Вони робляться на готових шаблонах, якщо на вигляд є безліч варіантів, є можливість гнучкої настройки, то по функціоналу всі однакові. Також там складна інтеграція з іншими сервісами або не вдається поєднати їх взагалі. По-друге, всі ці генератори використовують дані у своїх цілях: статистика відвідувачів, статистика покупців, база товарів – все не конфіденційне. По-третє, така платформа може одного разу закритися, а твій бізнес разом з нею, тобто, розраховувай на додаткові ризики. Крім того, щоб використовувати повноцінні можливості подібних платформ, створюються платні послуги. Тобто все одно доведеться платити.

  Скільки коштує веб-сайт. ВИСНОВКИ

  Отже, скільки все ж таки коштує створення власного сайту? Можна створити самостійно безкоштовно. Цей варіант підійде, коли твій бізнес простий, не планується продаж, не шкода його закрити. Просто займайся продажами, про все інше подбає платформа. Але, якщо задум серйозний, тоді все ж таки варто замовити сайт на платній основі. Тут орієнтуйся лише на власні можливості.

  Радимо йти наступним шляхом. Визнач, що ти хочеш отримати, яку суму готовий вкласти у свій онлайн-бізнес. Поділи її на дві частини. Половину запропонуй веб-студії з розробки, там підрахують результат на таку суму. Другу половину відклади рекламу, і навіть просування. Якщо сума недостатня для того, що ти собі задумав, оптимізуй функціонал. Можливо тобі не потрібен особистий кабінет покупця, зайві калькулятори, “свистульки-анімації та скрипти” та інше. Тобто потрібно максимально спростити завдання, щоб отримати максимально ефективний продукт.

  ДЕ ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ЗА АДЕКВАТНОЮ ВАРТІСТЮ?

  Все просто – у нашій студії веб-дизайну web1. Окрім створення веб-сайту та його наповнення, ми Вам запропонуємо комплексне обслуговування та підтримку Вашого нового сайту, а також його просування у пошукових системах.
  Відповісти питанням – скільки коштує створення сайту можна приблизно, а отримати детальний прорахунок можна зв’язавшись з нашим менеджером.
  Звертайтеся прямо зараз!

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)