Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 26.11.2019

  Хорошоп відгуки. Чому добре – це погано? Огляд платформи добреп. Хорошоп тарифи.

  Запостив Юрій

  Перегляди 5413

  Хорошоп відгуки. У цій статті друзі, розглянемо дуже сильно рекламовану платформу для інтернет-магазинів хорошоп. Особисто мене вона дістала у стрічці фб, і я вирішив приділити їй час і написати відгук) дістала саме своїм чорним піаром. Вони роблять скрізь рекламу хорошопа, в якій інші платформи виставляють як непридатні. Ось власне у статті йтиметься про те, чи варто взагалі зв’язуватися з хорошоп.

  Хорошоп себе позиціонує як інноваційна платформа, яка вирішує всі завдання e-commerce і здатна нібито задовольнити потреби будь-якого найзліснішого гурмана е-шопінгу. Давайте проаналізуємо ту інформацію, яку нам так приємно впарює хорошоп. Також я озброївся інформацією і прочитав інші хорошоп відгуки, а їх дуже багато, на підставі цих відгуків і своєї особистої думки я і написав цю статтю.

  Дизайн хорошоп платформи.

  • 10 000 грн – Готовий дизайн із галереї
  • 15 000 грн – Індивідуальне налаштування дизайну

  Хм… Тобто, якщо по суті розібратися, це заготовки (шаблони), де поміняні по суті кольорові гами, підставлені інші товари нібито під іншу тематику сайту і в кращому разі пересунуті блоки вліво-право вгору-низ. І за це всього нічого – 10000 грн. За такі гроші можна замовити повністю індивідуальний дизайн для платформи opencart наприклад, доплативши ще трохи, але зате буде індивідуальний дизайн! А хорошоп нам впихає простий шаблон за 10000 грн, який вони ще продадуть не тільки Вам а й іншим таким як Ви. До речі, для опенкарта простий шаблон на envato наприклад коштує близько 30-60 доларів, що близько 1500 грн. Хм, різниця, відчуваєте? 10000 та 1500 грн – і це тільки на одному шаблоні!?

  Прошу помітити, якщо Вас не влаштує варіант стандартного шаблону (за замовчуванням), Вам доведеться в будь-якому випадку відразу викласти 10000 за шаблон, а потім коли зрозумієте що Ви хочете в ньому щось змінити, ще 15 попросять з Вас на рівному місці . І тепер найцікавіше. У них немає індивідуального дизайну – у них є налаштування (індивідуальна) дизайну) От же придумали) Ну що таке налаштування дизайну: наприклад, колір перефарбувати кнопочки, або фон змінити – і це все буде коштувати додаткових 5000 грн… Вже задумалися так ? Тобто за фактом від індивідуального дизайну Ви ніколи не отримаєте. Тільки шаблонний, у кращому разі перефарбований. І тут у хорошоп великий провал по дизайну. Йдемо далі…

  Вартість використання платформи хорошоп – хорошоп тарифи

  Потрібно було спочатку про це написати, але це не так важливо, тож продовжимо.

  Вартість самої платформи хорошоп розбита на кілька тарифів. Я не буду їх всї розглядати, Ви самі це зможете зробити та проаналізувати. Різниця між тарифами це максимальна кількість замовлень на місяць, максимальна кількість товарів, звіти, інтеграція, апі, піксель, менеджер, акти, договір. Звісно, всього цього немає в найдешевшому пакеті, Максимальна кількість товарів і замовлень 1000. Найдешевший тариф коштує 150 грн на місяць, на рік 120*12=1440грн/рік.

  Але Ви вже задумалися про те, що мінімального тарифу Вам буде мало з часом, і Вам знадобиться завантаження-вивантаження, маркетинг фішки, аналітика, апі ітд… А це вже PRO тариф, який коштує 12000 грн/рік. Ви помітили, як Вас спочатку приманили, впарили Вам за 10 або 15 т. грн. шаблон, і тепер Ви, опинившись на голці, вже розумієте, що Вам потрібен про пакет хорошоп, розумієте що дорого, але Ви ж влізли вже, потрібно йти до кінця.. Купуєте про, і вбухує ще 15000 на рік. Думаєте на цьому все? Ні не все. Ідемо далі.

  А як же доопрацювання, якщо хочу щось доробити в хорошоп?

  А це без проблем. Тільки приготуйте свої гаманці.

  Будь-яке мінімальне доопрацювання по Вашому сайту коштуватиме Вам не малих грошей, Ви спонсоруватимете платформу, оплачуючи нові модулі та можливості для подальших оновлень платформи. Тобто, за Ваш особистий рахунок платформа робитиме доопрацювання та продаватиме іншим таким як Ви.

  Маркетинг подібних платформ побудований таким чином, щоб з Вас поступово приманюють невеликими сумами, а потім їх збільшують. Ви не помітите, як через пів року-рік, підбивши свої витрати, зрозумієте, що краще б Ви замовили сайт у веб-студії на тому ж opencart, Ви витратили б менше грошей, не платили б абонплату щомісячну, і змогли б поміняти розробника в будь-який час, і сайт належав би Вам особисто а не хорошоп. Але буде вже пізно, тому що Ви витратили вже близько 1000-2000 доларів і вбухали в хорошоп.

  Висновок

  Я нікого не відмовляю та нікого не хочу провокувати на ті чи інші дії. Я лише хочу донести до Вас свої думки з приводу всіх хмарних платформ, вони, по суті, однакові +-. Звичайно вибирати вам, і ви можете мати іншу думку з цього приводу.

  Але особисто я віддаю перевагу, заплативши гроші, мати своє, і робити з ним що хочу. Так і з інтернет-магазином: рекомендую замовляти свій інтернет-магазин у веб-студії. Зробивши один раз інтернет-магазин у розробника, Ви зароблятимете гроші з продажів, і не матимете зайвого головного болю.

  Якщо Ви вирішили створити власний інтернет-магазин, наша веб-студія допоможе Вам у цьому. Ми не тільки розробляємо сайти, ми займаємося просуванням (розкруткою) та рекламою.

  Для тих хто вже має сайт на платформі хорошоп, і хоче свій власний, ми пропонуємо переїзд з платформи хорошоп на нову платформу Opencart. Замовивши послугу переїзду, ми зробимо Вам новий сайт на сучасній платформі та перенесемо всі Ваші товари з платформи хорошоп.

  Звертайтесь прямо зараз: tel: 093-170-87-04

  3.4/5 - (10 votes)