Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.09.2019

  Чому створенням сайтів мають займатися профі?

  Запостив Юрій

  Перегляди 924

  Коли люди стикаються із завданням зробити сайт, чи це буде сайт для бізнесу, чи онлайн майданчик, не важливо, вони задаються питанням: де можна замовити дешевше сайт?

  Спочатку вибрано неправильно стратегію, якщо Ви хочете отримати якісний продукт у результаті. Вся справа в тому, що на даний момент дуже багато веб-студій які плодяться дуже швидко, не маючи досвіду в створенні сайтів зробити рекламу в Facebook або Google ads не складає особливих труднощів. Та й замовити налаштування реклами та інших – простіше простого. Я веду до того, що людина, яка зіткнулася вперше із завданням створення сайту, робить першу помилку, якщо шукає дешеву робочу силу.

  А тут все просто, дешево беруться робити тільки веб-підприємці-початківці, вони не мають досвіду, портфоліо, і беруть тільки ціною. У цей же час, клієнт, очікуючи отримати якісний продукт, не маючи можливості скласти правильно технічне завдання, замовляє послуги і такого підприємця-початківця.

  А тепер подивимося, що відбувається далі. До нас у веб-студію звернувся клієнт, який зробив інтернет-магазин. Цей клієнт є в нашому портфоліо з такою проблемою: як виявилося, замовили інтернет-магазин у фрілансера. В принципі, робота була зроблена, але як виявилося потім, компоненти магазину були не оригінальними, не купувалися, а бралися на різних сайтах. Замовник сплатив за зроблений сайт, але в результаті отримав через час зламування сайту хакерами.

  Після цієї неприємної події замовником був замовлений сайт у нашій веб-студії. Сайт був зроблений з нуля, на базі куплених компонентів всі залишилися задоволені. Суть цієї байки така: не треба там економити. де не потрібно економити, інакше є ризик “залишитися з носом”.

  Це справжня історія. І таких історій під десяток ми нагромадили на своєму досвіді.

  Дам Вам кілька порад. Вибирайте веб-студію, яка працює на ринку більше 5 років, яка має на сайті гідне портфоліо робіт, відгуки. Не полінуйтеся продзвонити пару клієнтів, запитайте, чи задоволені клієнти співпрацею з веб-студією. Вибирайте веб-студію у своєму місті, щоб Вам не довелося їхати далеко, у разі непорозуміння. Підписуйте із студією договір, технічне завдання.

  Платіть через безготівковий розрахунок або беріть чек з оплати. Таким чином Ви будете захищені від шахраїв та шарлатанів, завдяки яким ми робимо по другому колу сайти.

  Студія WEB1 займає понад 10 років створення сайтів. Гарантуємо якість договором.

  Будемо раді допомогти Вам, підказати правильний напрямок, пишіть у коментарях!

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)