Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 07.12.2020

  Чому інтернет-магазин не продає і немає продажів? Чому немає продажів?

  Запостив Юрій

  Перегляди 485

  Кожен новий власник інтернет-магазину мріє, що після запуску його інтернет-магазину на нього обрушиться лавина покупців. Точніше він так думає, що так буде. Але як буде насправді? Давайте розберемося у цій статті. Якщо Ви користуєтеся хмарною платформою добре, рекомендуємо прочитати нашу статтю про добре.

  Новий інтернет-магазин та продажі.

  Ну якщо коротко, новий інтернет-магазин та продажі – поняття не сумісні. Новий домен у якого немає історії, немає семантики і немає нічого – не вийде сам по собі на позиції у пошукових системах – це факт!

  Не потрібно думати що у Вас унікальний товар за унікальними цінами, і це якось привабить лавину клієнтів – не привабить. Такого товару як у Вас хоч греблю гати в Інтернеті, і нічого унікального Ви не продаєте.

  Також не потрібно думати, що Ви зможете швидко розкрутити свій інтернет-магазин. Такого теж ніколи не буде. Над сайтом потрібно працювати багато, довго та ще раз працювати. Вкладати в нього час, гроші, частинку себе. Писати унікальні тексти, описи товарів, писати статті в блозі корисні. Сайтом треба жити та вкладати в нього душу. Причому це потрібно робити постійно і тривалий час, щоб досягти результату.

  Як швидко можна розкрутити сайт, щоб були продажі?

  Ніяк. Розкрутити сайт швидко не вийде. Для розкручування сайту потрібно багато унікального контенту на сайті, велике семантичне ядро, а для цього потрібно багато з ним працювати. Як правило, семантика сайту розширюється і масштабується з часом і сайти з багатою семантикою, як правило, вже працюють у мережі 5-10 років. І так, вони мають великий трафік з інтернету – з пошукових систем, тому що вони раніше Вас зайнялися сайтом і розкрутили його. А Вам тепер буде зробити це набагато складніше, тому що Вам потрібно буде “переплюнути” багато інших інтернет-магазинів і розкрутити Ваш краще, ніж вони, а це буде не просто зробити, але реально. Про це трохи нижче.

  Розкрутити інтернет-магазин цілком реально. Для цього Вам потрібно, як я раніше говорив, багато часу приділяти написанню оригінального контенту, або купувати такий контент у копірайтерів. Або платити – або робити самому.

  Але якщо Ви добре знаєтеся на Вашому товарі, раджу писати описи до товарів самим, з голови, не копіюючи його в інших. Тож у Вас буде більше шансів розкрутити Ваш інтернет-магазин.

  Що ще потрібно, щоб були продажі?

  Крім оригінального контенту на сайті на Ваші плечі лягатиме юзабіліті сайту, тобто все що стосується візуальної частини сайту та зручності його використання. Трапляються такі інтернет-магазини, зайшовши на які відразу хочеться вийти і нічого не замовляти.

  Інтернет-магазин повинен бути зручним, лаконічним, з контентом, що добре читається. Інтернет-магазин не повинен бути перевантажений банерами та яскравими кнопками та всякими штуками. Візуальні елементи сайту не повинні збивати відвідувача з пантелику, а навпаки підштовхувати до покупки.

  Якщо підбити підсумок: сайт повинен бути розроблений фахівцями у своїй галузі, інакше результату Вам не бачити.

  Це лише кілька основних моментів, на які я звернув увагу. Насправді таких моментів багато, і я Вам обов’язково рекомендую звертатися за розробкою інтернет-магазину до веб-студії. Фахівці веб-студії з великим стажем збудують план робіт, опишуть його в технічному завданні і зроблять для Вас продукт, за допомогою якого Ви зароблятимете гроші. При цьому у Вас не вболіватиме голова за всі процеси створення сайту та його розкрутці.

  5/5 - (2 votes)