Платформа для інтернет-магазину. Вибір.

Опублікував
Yurii
Перегляди
25.09.2020

 

У цій статті спробуємо розібратися, яка платформа є ідеальною для створення інтернет-магазину або e-commerce.

Вибір платформи для інтернет-магазину

Спочатку потрібно поставити собі запитання: які вимоги до інтернет-магазину? Якщо продавати товари, як у більшості випадків, у роздріб, без будь-яких проблем – це справа одна. Але є завдання нестандартні, наприклад, продаж запчастин для автомобілів, або оптовий продаж, де все зав’язано в 1С і працює з багатьма спеціалізованими програмами.

Якщо Ви схильні до першого, простішого варіанту, продавати товари як у більшості випадків (одяг, взуття, косметика, техніка тощо) Вам підійде спеціалізована e-commerce система керування контентом. Розглянемо одну з таких, я сказав би №1: OPENCART. Ця платформа розробляється спеціально для e-commerce торгівлі. Платформа дуже гнучка, масштабована. Розширювана за рахунок встановлення доповнень, тем, модифікаторів. Таким чином, на платформі OPENCART можна побудувати досить круті інтернет-магазини з крутим функціоналом.

Якщо Ви схильні до другого варіанту, тут потрібно підійти до питання, виходячи з поставлених завдань. Наприклад, для продажу автозапчастин є спеціалізовані платформи. Хоча платформа OPENCART також працює з 1С, все ж таки це його як би не основні завдання, а другорядні, тому, можливо є платформи більш гнучко працюють з 1С.

Якщо ви не можете визначитися з платформою для інтернет-магазину

Як бачимо, платформу для інтернет-магазину потрібно вибирати виходячи з того, які завдання стоять перед інтернет-магазином, а також враховувати специфіку певної діяльності бізнесу. Щоб отримати консультацію нашого спеціаліста, Вам достатньо заповнити форму нижче, і Вас проконсультують абсолютно безкоштовно з приводу вибору платформи для інтернет-магазину.

5/5 - (1 vote)