Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 24.09.2020

  Перенесення інтернет-магазину з пром на opencart

  Запостив Юрій

  Перегляди 678

  Доброго дня друзі, колеги та просто читачі цієї статті.

  На прохання клієнтів вже переніс кілька магазинів із платформи prom на CMS OPENCART останньої версії. Зі збереженням категорій, товарів, опису товару, фотографій товару, цін, артикулів, опцій товару. Так усі ці параметри переносимо, причому ми налаштовуємо автоматичне вивантаження всього добра з платформи пром на Ваш новий сайт на cms OPENCART.

  Алгоритм дій такий:

  Створюємо новий інтернет магазин на cms OPENCART під Ваші вимоги;
  Встановлюємо та налаштовуємо модуль імпорту товару.
  Імпортуємо все, що є на промі, у Ваш новий інтернет-магазин на OPENCART.

  Все це ми благополучно проробили кільком клієнтам, за що вони дуже вдячні, та написали відгук.

  Чому свій магазин кращий?

  Спробуємо розібратися.

  Вся річ у тому. що платформа пром – це хмарний сервіс. Хоча Ви за нього (сайт) платите (до речі не малі гроші), але він не є Вашим, тому що всі файли сайту та база даних знаходиться у хмарі, яка належить платформі. Якщо простіше сказати, Ви – не власник вашого сайту.

  Також Ви не можете на сайті зробити унікальний дизайн, тому що Вам ніхто не надасть доступу до коду платформи. Ви не зможете встановити додатковий функціонал на сайт, тому що немає доступу. І так далі.. По суті, ви нічого не можете, тому що сайт не ваш.

  Чому платформа пром така популярна?

  Справа в тому, що маркетологи прома запропонували по суті всім його користувачам (спочатку недороге) рішення щодо швидкого старту сайту та запуску на платформі рекламної кампанії. Так, раніше було дешево, але з роками ціни виросли, і тепер розміщуватись на промі не так вже й дешево, а якщо розібратися у всьому цьому, то й дорого. і немає сенсу. Та й Ви по суті вкладаєте Ваші гроші у розвиток платформи пром, а не у свій сайт. так все влаштовано.

  Чому? Та тому що Ви платите за платформу постійно, на постійній основі, а порахуйте скільки Ви віддали за користування платформою за 1 рік? А за весь час? А скільки за рекламу віддали? Правда чи мало? А тепер я Вам скажу наступне: якщо взяти витрачену Вами суму, можна було б зробити свій власний сайт, з власним дизайном, фішками та крутим функціоналом, і сео, і за цей час, який Ви на промі, можна було вийти в ТОП пошукових машин, та не платити прому за рекламу! Як вам таке?

  Так, вже давно користувачі прома задумалися про це, про перехід на свій інтернет-магазин. І це правильне рішення. Ви вкладатимете гроші у свій бізнес, не в платформу у хмарі пром, а у своє, рідне. І в результаті матимете свій розкручений інтернет-магазин, а не абстрактний, який навіть не Ваш…

  Що робити?

  Перекладати сайт із прома на свою платформу! Наша веб-студія допоможе вам у цьому. Ми перенесемо Ваш інтернет магазин з платформи prom та запустимо його “під ключ”. Також ми зробимо СЕО оптимізацію Вашого нового сайту. За потреби запустимо товарну рекламну кампанію google ads та facebook shop. Також ми налаштовуємо синхронізацію інтернет-магазину OPENCART з 1C. Щоб замовити послугу. досить просто зателефонувати нам 093-170-87-04, або залишити заявку трохи нижче.

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)