Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.03.2018

  Відгуки про сервіс просування сайтів seohammer.ua

  Запостив Юрій

  Перегляди 1412

  Сеохамер відгуки

  Відгуки про сервіс просування сайтів сеохамер. Цікавлять відгуки користувачів про Український сервіс seohammer.ua сеохамер
  Користуюся сам кілька місяців, але поки що судити складно, бо результати є, але не ті, що хотілося б… Але часу правда небагато минуло, та й пошукові запити нещодавно змінив на інші…

  Сеохамер відгуки прошу писати в коментах до цієї статті!

  Хочу продовжити цю статтю, тому що сам тривалий час користувався seohammer. Писатиму суто мою думку, стаття не замовна, повірте, я сам свої сайти розкручую, тому пробував різні сервіси, у тому числі і сеохамер. Про нього йтиметься далі мова.

  Чи мені сподобався сервіс просування seohammer? сеохамер відгуки

  Якщо одним словом – то ні! І не рекомендую його використати для просування проектів.

  Справа в тому, що посилання на цьому сервісі часто орендуються і не купуються вічні, що в принципі дуже погано для сео просування. Уявіть ситуацію, що сервіс сам відбирає сайти для розміщення посилань. Наприклад, сьогодні він обрав 10 посилань на Ваш ресурс, а завтра ці посилання будуть проіндексовані. Але Ви відразу не побачили ці посилання, якість сайту, де вони розміщуються. Але посилання вже проіндексовано. Через час Ви заходите до кабінету, а там купа неякісних посилань. Що ви робите? Знімаєте ці посилання та ставите нові. В очах пошукача посилання починають масово блимати! Що, у свою чергу, пошуковик розцінює погано і знижує Вас у пошуку. Власне в цьому і проблема, що посилання як не крути блимають постійно.

  То що робити?

  У мене була саме така ситуація, як описано вище. Після невдалого “просування” свого сайту (треную тільки на своїх сайтах, це було до речі давно вже, це я тільки згадав про це і дописую статтю) сайт почала летіти вниз по позиціях, і я повністю відмовився у використанні seohammer, точніше видалив посилання та видалив аккаунт. Так, це теж була брутальна помилка. Потрібно було плавно знімати посилання з облікового запису сеохамер і замість них закуповувати вічні посилання на іншому сервісі. Але повторюю, плавно треба це робити.

  Де купувати посилання що б просувати сайт без сеохамера?

  Я рекомендую сервіс GOGETLINKS він надійний та перевірені. Докладніше про роботу в сервісі GOGETLINKS ви можете прочитати у нашій статті. Посилання там вічні. Також його перевага полягає в тому, що він заточений під google, а це дуже важливо, тому що в Україні Яндекс заблокований. Так ось сервіс використовує лише вічні посилання, а не оренду посилань, як це робить seohammer. А це дуже важливо. Також у gogetlinks є можливість розмістити не лише посилання, а й примітки чи статтю. Все це за Вас зробить вебмастер, який буде розміщувати посилання на своєму сайті. Вам потрібно просто зробити письмове тз, а потім перевірить виконану роботу і прийняти її. Все просто і головне працює!

  Підсумовуючи, скажу так, я не хочу Вас відмовити від роботи з даним сервісом, а просто пишу свої думки, я з цим стикався, тому ділюся з Вами своїм досвідом. До речі, сервісів з оренди посилань багато різних, і я вкрай не рекомендую ними користуватися, особливо якщо Ви тільки починаєте працювати з просуванням Вашого сайту.

  Удачі всім. і влучення в топ!;)

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)