Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.03.2018

  Огляд. Хостинг Україна. Дешевий та якісний хостинг в Україні. Усього 0,5 $ на місяць.

  Запостив Юрій

  Перегляди 839

  Хостинг Україна. Хостинг компаній в Україні багато. Всі вони зазвичай надають якісні хостинг-послуги, але є і винятки. Якщо ознайомитися з хостинг-оглядами, можна переконатися в тому, що багато хто з українських хостингів надають не якісні послуги, а також надають не професійну технічну підтримку.
  У цій статті ми розглянемо компанію BESTHOSTING, яка надає якісні послуги хостингу в Україні.

  Відразу хочу зазначити, ця компанія не просто надана мною у цій статті. Справа в тому, що наша веб-студія користується послугами компанії BESTHOSTING з 2008 року. За весь час співпраці стало одне зрозуміло – компанія дорожить кожним клієнтом, технічна підтримка компетентна і вирішує будь-які питання. Сервери завжди доступні, а сайти працюють швидко. За своїм досвідом скажу, хостинг в Україні дуже різний з усіх точок зору, всі гарно говорять, але не всі гарно роблять, як, втім, і в інших сферах, але зараз не про це…

  Хостинг України чи все-таки закордонний?

  Відповім і це питання. Дам однозначну відповідь: хостинг Україна – найкращий вибір. Чому? Спробуймо зрозуміти ті факти, які повинні вплинути на Ваше рішення у бік Українського хостингу:
  1 Україномовна / російськомовна підтримка (ото один з головних моментів) – повірте, коли у Вас не буде працювати сайт, Ви зрозумієте, що це найважливіший момент при виборі хостингу;
  2. Швидкість реагування підтримки хостингу України є набагато вищою за закордонний. У разі будь-яких проблем, підтримка миттєво відреагує на ситуацію та допоможе її вирішити;
  3. Пошуковики віддають пріоритет у ранжируванні сайтів, які перебувають фізично на тій же території. Іншими словами, якщо Ваш сайт на Українському домені, та розрахований на Українську аудиторію, та розміщений на хостингу України, Ваш сайт матиме пріоритет перед сайтом із закордонним хостингом;
  4. Хостинг України адаптовано до Українського ринку. Тут багато різних моментів, таких, як оплата через Українські банки, термінали та іншими різними способами. Також, на відміну від закордонного хостингу, хостинг України надає суттєві знижки при оплаті на великий період – а це вже важливий аргумент для ухвалення рішення у бік Українського хостингу.

  ХОСТИНГ УКРАЇНА. ДЕШЕВИЙ І ЯКІСНИЙ ХОСТИНГ В УКРАЇНІ – РЕАЛЬНІСТЬ?

  Відразу відповім на запитання – так, це цілком реально! Український хостинг всього 0,5 $ на місяць (при оплаті за період 5 років), або 1 $ (при оплаті за період 1 рік). Насправді це мінімальна ціна, яку я зустрічав на Українському ринку хостингу.

  Тарифний план Simple включає 512Мб дискового простору (у тому числі SSD для баз даних і кешу), і найприємніше, МАНІБЕК – 30 днів. Якщо Вам не сподобатися – Вам повернуть гроші! Вартість на рік – 11,5 $.

  Тарифний план Simple PLUS включає 1024Мб дискового простору (у тому числі SSD для баз даних і кеша), і найприємніше, МАНІБЕК – 30 днів. Якщо Вам не сподобатися – Вам повернуть гроші! Вартість на рік – 15,4 $.

  ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ ДЕШЕВИЙ ХОСТИНГ УКРАЇНА?

  Дешеві тарифні плани Українського хостингу підійдуть підприємцям-початківцям, які тільки починають свій бізнес в Інтернеті, і не хочуть витрачати на оплату хостингу значні кошти. Також дешевий Український хостинг буде цікавий початківцям Інтернет-вебмайстрам, які хочуть спробувати себе у створенні сайтів. Якщо Ваш сайт не дуже відвідуваний (до 100 відвідувачів на день) і не дуже потрібний до ресурсів сервера – Вам також підійде дешевий Український хостинг!

  Перейти на сайт і замовити хостинг.

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)