Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 14.01.2019

  Оновлення CMS сайту: навіщо це потрібно

  Запостив Юрій

  Перегляди 1152

  CMS є платформою, за рахунок якої здійснюється управління сайтом. Це головний інструмент для публікації контенту та його коректного розміщення. У більшості випадків для керування використовуються такі CMS як WordPress, Joomla та 1C-Бітрікс. Веб-розробники рекомендують робити своєчасні оновлення цих двигунів. Тепер давайте розберемося, навіщо це потрібно робити і які переваги воно дає.

  Причини оновити CMS

  Ризик злому сайту: застаріла версія движка має більше вразливостей, ніж користуються зловмисники. У нових релізах розробники усувають усі слабкі місця у захисті, вказуючи нові можливості, які ви отримаєте;

  Багато багів на сайті: деякі помилки на сайті можуть з’явитися тільки з часом. Оновлення CMS дозволяє позбавитися більшості багів. Перш ніж встановити оновлення, зачекайте місяць, доки нову версію двигуна протестують інші користувачі;

  Технічне старіння сайту. Якщо ваш веб-ресурс був запущений в роботу досить давно, то він, ймовірно, міг функціонально застаріти. Ви можете додавати нові функції за допомогою нових плагінів та модулів, але це ускладнює керування та вимагає від вас додаткових витрат. Оновлення ж у більшості випадків матиме в собі вже вбудовані функції багатьох плагінів, заощаджуючи ваші кошти та час на освоювання нових модулів.

  Як часто потрібно оновлюватись?

  Усунення помилок, вдосконалення коду CMS та додавання нових функцій ведеться розробниками постійно. Тому, перш ніж оновлюватись, ознайомтеся зі списком нових можливостей у описі оновлень. Як тільки ви захочете розширити функціонал движка сайту і позбутися помилок, сміливо оновлюйтесь, але перед цим зробіть повний бекап. Це дозволить вам уникнути втрати даних та помилок, даючи можливість повернутися до вихідної конфігурації.

  Як відбувається оновлення

  Вся процедура виконується у три етапи

  1. Створення резервної копії веб-сайту.
  2. Безпосереднє оновлення CMS.
  3. Тестування поновлення.

  Оновлення движка відбувається головним чином автоматично, але є чимало випадків, коли доводиться оновлюватися в ручному режимі. Щоб не розуміти, як це робити, ви можете звернутися за допомогою до нас, і ми зробимо все безпечно і швидко. Слід враховувати, що іноді оновлення може відбуватися в кілька етапів, якщо ви давно не оновлювали движок власного сайту. Трапляється, коли доводиться переписувати шаблон сайту, т.к. нові версії CMS можуть його не підтримувати.

  Студія розробників Web1 допоможе вам виконати оновлення різної складності і на будь-якому движку. Незважаючи на те, що кожен користувач того ж WordPress може виконати оновлення самостійно, існує можливість виникнення помилок. Експерт допоможе уникнути помилок та у разі їх виникнення коректно відновить сайт із резервної копії. Ми рекомендуємо починати оновлення з піддоменів і в разі успіху лише потім переходити на основний сайт.

  Після оновлення важливо відстежити, щоб усе працювало коректно. Насамперед, потрібно оцінити як працює верстка. Саме з нею пов’язані найчастіші проблеми після оновлення CMS. Потім виконується перевірка URL та всіх модулів. Тут важливо довіритися професіоналові, щоб не погіршити проблему при самостійному виправленні багів.

  Переваги та недоліки оновлення движка сайту

  Кількість переваг на порядок вища порівняно з недоліками:

  • прискорення роботи сайту;
  • усунення помилок та багів;
  • посилення захисту від зломів та атак зловмисників;
  • розширення функціоналу.

  Нові функції та сучасне оформлення дозволить залучити на ваш онлайн-ресурс більше користувачів, якщо порівнювати ваш оновлений проект із застарілим сайтом конкурента.

  Єдиний недолік оновлення двигуна – це можливість виникнення помилок. Проте ви можете просто усунути дані ризики, звернувшись до професіоналів. Веб-розробники з Web1 проведуть «безболісне» оновлення з резервним копіюванням, тестуванням та усуненням усіх багів.

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)