Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.09.2019

  Як розмістити google reviews відгуки на сайті WordPress. як додати відгук гугл на сайт

  Запостив Юрій

  Перегляди 10895

  Раніше був стурбований сам особисто цією проблемою. Справа в тому, що роками відгуки google збираються і накопичуються так би мовити 🙂 А якщо у Вас є сайт, то не розмістити свої відгуки на ньому просто гріх! :mrgreen:

  І так, давайте розберемося, як розмістити відгуки google на сайт під wordpress?

  Способи розміщення відгуків Google на сайт WordPress. як додати відгук гугл на сайт
  Плагін WordPress. Наприклад, цей. Плагін хороший, але платний. І стоїть за один сайт 85 $. Можна купити звичайно, плагін не поганий, сам особисто використав його безкоштовну версію (урізана та дає користуватися лише віджетами). У безкоштовній версії даного плагіна немає можливості встановити шот-код на сторінку та опублікувати відгуки google reviews на сторінці Вашого сайту. Але якщо Вам підійде варіант установки як віджета, з максимальною кількістю відгуків до 5, то ласкаво просимо! 😆
  Віджет google reviews, який можна встановити на будь-якому сайті, і не тільки на wordpress. Так, є такий віджет, Ви знаходите Вашу компанію по Google Place ID from Google і система підхопить усі Ваші відгуки. Після цього Ви можете налаштувати відображення віджету, вибрати шаблон, мову віджету, а також колірну гаму.

  Далі ми зберігаємо віджет та Вам буде запропоновано обрати тарифний план. Є і безкоштовна версія, яка спочатку мені пригодиться. Обмеження безкоштовної версії у переглядах (їх 200) але мені поки що вистачить, а там подивимося.

  Ну і після вибору плану Вам відразу надають код для вставки на сайт. Вам залишається вставити цей код на Вашому сайті в потрібне місце і вуаля! 🙂

  П.С. Придивіться, на даному сайті є багато корисних віджетів 😎

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)