RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Як перекласти офлан інтернет-магазин онлайн. Чи може інтернет-магазин працювати на автопілоті?

У статті я опишу ситуацію, коли інтернет-магазин може працювати на повному автопілоті. тобто сам собою.

Уявимо ситуацію, коли у Вас є 1С з товаром, Ви ведете облік на складах, магазинах тощо. Простіше кажучи, у Вас кожен товар на рахунку, його кількість, його опції, ціна та інші параметри враховуються у 1С. Магазин Ваш працює офлайн вже кілька років, і Ви визріли відкрити онлайн інтернет-магазин. Адже під час пандемії багато хто замислився перевести свій бізнес в онлайн.

Як перекласти офлан інтернет-магазин онлайн?

Все що Вам потрібно, це звернеться до нашої веб-студії, і ми Вас під ключ переведемо в онлайн)

Давайте розглянемо схему, за якої Ваш інтернет-магазин працюватиме сам собою. Як я вже говорив, у Вас є облікова програма 1С або “IBS управління”. Цього нам цілком достатньо. Ми самі розробили свій скрипт інтеграції 1С та інтернет-магазину на Opencart. Ми дуже гнучко можемо налаштувати інтеграцію та синхронізацію таким чином, щоб з облікової програми автоматично вивантажувалися товари в інтернет-магазин, автоматично синхронізувалися залишки. параметри, ціни, ітд. А якщо в інтернет-магазині відвідувач купив товар, замовлення автоматично передається до облікової програми. Зручно, правда?

Що Ви отримуєте у результаті?

У результаті Ви отримуєте інтернет-магазин, що працює сам по собі. Головне щоб бухгалтер як і раніше працював з облікової програмою і робив все ті ж операції що й раніше. Насправді Ви отримуєте в результаті онлайн бізнес під ключ, що працює сам по собі, без втручання людини. Круто, правда?

Приклади інтернет-магазинів, які ми синхронізували з обліковими програмами:

GDcashmere, Korvet, Miles та інші. Посилання та описи кейсів Ви зможете знайти у нашому портфоліо.

Замовляйте послугу синхронізації інтернет-магазину з 1С та “IBS управління”, і ми гнучко налаштуємо все, як потрібно Вам.

Веб-студія WEB1: 0800-210-993 (Безкоштовно по Україні)

Обговорити проект

Веб студія WEB1