RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Вивчаємо роботу Пром юа, відгуки про нього та нюанси створення веб-ресурсів

Пром юа відгуки говорять про те, що одним із найвідоміших торгових майданчиків в Україні вважається саме цей портал, заснований компанією EVO. Платформа позиціонує себе як маркетплейс з широким функціоналом, який включає не тільки різноманітний асортимент продукції, але й різні послуги. На базі ресурсу підприємці та учасники бізнесу можуть створювати власні сайти для інтернет-магазинів, реклами та реалізації своїх послуг.
Однак щоб зрозуміти так це ефективно і зручно, доцільно докладно розглянути нюанси побудови діяльності на основі маркетплейсу та пром юа відгуки.

Як створити сайт на платформі?

Даний ресурс є інтернет простір, де будь-хто може орендувати місце для розвитку своєї комерційної справи. Реалізувати це завдання можна у кількох варіантах:

Крім цього, маркетплейс пропонує створення власного інтернет-магазину, проте його формування буде грунтуватися на готовому конструкторі. Так що хоч цей канал продажу і існуватиме і працюватиме у бізнесі, він буде шаблонним, що говорить про його невисоку перспективність.

Ціна питання Пром юа

Вивчивши Пром юа відгуки та інформацію з самого офіційного сайту, стало ясно, що всього існує три варіанти тарифів на створення сайтів. Кожен із них відрізняється не лише ціною, а й лімітом товарних позицій:

Розцінки не такі вже й малі. З позитивних якостей можна відзначити лише те, що цей прайс входить внутрішня реклама платформи. Тому що без неї розкручування товарів та продукції буде взагалі зведено до мінімуму.

Найнебезпечніші підводні камені у співпраці з торговими ресурсами

Замовляючи сайт на маркетплейсі, багато хто і не замислюється про низку нюансів, які відіграють важливу роль у питанні розвитку, оптимізації та подальшого просування бізнесу. Вивчивши детально питання співпраці та пром юа відгуки, з’ясувалися такі реальні факти:

Як бачите, за фактом пром відгуки говорять про те, що побудова бізнесу на такій основі є досить специфічною ідеєю.

Висновки

Купити сайт у маркетплейсі підходить явно не кожному підприємцю, тому далекоглядніше звернутися за допомогою до веб-студії.

Якщо Ви вирішили створити власний інтернет-магазин, наша веб-студія допоможе Вам у цьому. Ми не тільки розробляємо сайти, ми займаємося просуванням (розкруткою) та рекламою.

Для тих, хто вже має пром юа сайт і хоче свій власний, ми пропонуємо переїзд з пром юа на нову платформу Opencart. Замовивши послугу переїзду, ми зробимо Вам новий сайт на сучасній платформі та перенесемо усі Ваші товари з пром юа.

Докладніше про послугу переїзду з пром юа.

Звертайтеся зараз:  093 170 87 04 (безкоштовно по Україні)

Обговорити проект

Веб студія WEB1