Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 02.10.2020

  Вивчаємо роботу Пром юа, відгуки про нього та нюанси створення веб-ресурсів

  Запостив Юрій

  Перегляди 4666

  Пром юа відгуки говорять про те, що одним із найвідоміших торгових майданчиків в Україні вважається саме цей портал, заснований компанією EVO. Платформа позиціонує себе як маркетплейс з широким функціоналом, який включає не тільки різноманітний асортимент продукції, але й різні послуги. На базі ресурсу підприємці та учасники бізнесу можуть створювати власні сайти для інтернет-магазинів, реклами та реалізації своїх послуг.
  Однак щоб зрозуміти так це ефективно і зручно, доцільно докладно розглянути нюанси побудови діяльності на основі маркетплейсу та пром юа відгуки.

  Як створити сайт на платформі?

  Даний ресурс є інтернет простір, де будь-хто може орендувати місце для розвитку своєї комерційної справи. Реалізувати це завдання можна у кількох варіантах:

  • Безкоштовно. Пром юа відгуки говорять про те, що насправді замовити свій веб-ресурс на маркетплейсі можна абсолютно без фінансових вкладень. Проте варто зазначити, що у такому форматі співпраці Вам буде доступно розмістити не більше 10 позицій товарів, і вони не відображатимуться у самому каталозі платформи. Тобто, по суті, продавець не отримує жодної вигоди, оскільки аудиторія не побачить ні продукції, ні послуг, які Ви пропонуєте. Також функції такого сайту будуть урізані до краю, аж до відсутності кошика для гостей.
  • За окрему платню. Відгуки про платне Пром юа також не однозначні. Майданчик пропонує різні пакети співпраці, вартість яких залежить від кількості одиниць, що розміщуються на продаж. Тобто, чим більше у Вас асортимент, тим дорожче обійдеться абонентський внесок оренди.

  Крім цього, маркетплейс пропонує створення власного інтернет-магазину, проте його формування буде грунтуватися на готовому конструкторі. Так що хоч цей канал продажу і існуватиме і працюватиме у бізнесі, він буде шаблонним, що говорить про його невисоку перспективність.

  Ціна питання Пром юа

  Вивчивши Пром юа відгуки та інформацію з самого офіційного сайту, стало ясно, що всього існує три варіанти тарифів на створення сайтів. Кожен із них відрізняється не лише ціною, а й лімітом товарних позицій:

  • мінімум до 1000 – 5 тисяч гривень за 12 місяців;
  • середній до 6000 – 6 тисяч 200 гривень за 12 місяців;
  • максимум до 10 000 – 10 тисяч гривень за 12 місяців.

  Розцінки не такі вже й малі. З позитивних якостей можна відзначити лише те, що цей прайс входить внутрішня реклама платформи. Тому що без неї розкручування товарів та продукції буде взагалі зведено до мінімуму.

  Найнебезпечніші підводні камені у співпраці з торговими ресурсами

  Замовляючи сайт на маркетплейсі, багато хто і не замислюється про низку нюансів, які відіграють важливу роль у питанні розвитку, оптимізації та подальшого просування бізнесу. Вивчивши детально питання співпраці та пром юа відгуки, з’ясувалися такі реальні факти:

  • Скрізь треба платити. Щоб отримати достатньо можливостей у цьому напрямку, необхідно постійно оплачувати дешевші тарифи за пакети послуг. При цьому робити це потрібно щороку, інакше інакше сайт просто заблокують. У випадку з розробкою веб-студії, за послугу створення плата здійснюється одноразово.
  • За фактом ви не будете власником сайту. Ресурс при покупці на маркетплейсі володітиме доменом третього рівня. Це означає, що вона не може належати продавцеві. При несвоєчасній абонентській платі бізнес просто закривається, і Ви не в змозі вплинутимете на процес.
  • Знижується лояльність до потенційної аудиторії. Будь-яка хороша фірма чи магазин має свій добрий, зручний та корисний сайт. Тому до таких орендарів на маркетплейсі багато покупців ставляться з недовірою, оскільки нерідкі випадки махінацій або продажу підробленої продукції.
  • Ви розвиваєте і вкладаєте чужу справу. Не будучи власником ресурсу і не маючи нагоди самостійно вирішувати його долю, Ви просто стаєте частиною самого Прому. Відповідно
  • Ви намагаєтеся та інвестуєте у чужий проект, який за рахунок Вашого сайту та коштів збільшує свою монетизацію.
  • Використання шаблонних рішень. Створення ресурсів здійснюється за найпримітивнішим і найдешевшим методом збору веб-конструктора, чого Ви не знайдете в жодній роботі хорошої веб-студії, яка розробляє сайти з нуля.
  • Низька конкурентоспроможність та ідентичність з аналогами. Із попереднього положення списку випливає цей факт. Якщо Ваш сайт та ресурс конкурентів на майданчику створювалися за проектними рішеннями та конструкторами-шаблонами, то це знизить унікальність Вашої платформи та ускладнить процес знаходження клієнтів.
  • Обмежені функції. Багато prom.ua відгуки говорять про те, що через використання шаблонів інструментів для роботи на сайті в результаті виходить дуже мало, а впровадити нові можливості немає, так як програмний код конструктора цього не передбачає.
  • Убога система розкручування. ProSale є єдиним маркетинговим інструментом, доступним на сайті торговельного майданчика.
  • Ви ніколи не зможете перенести проект на інший хостинг із технічних причин.
  • Немає можливості придбати лендінг пейдж та корпоративний сайт, як у будь-якій студії веб-розробки.

  Як бачите, за фактом пром відгуки говорять про те, що побудова бізнесу на такій основі є досить специфічною ідеєю.

  Висновки

  Купити сайт у маркетплейсі підходить явно не кожному підприємцю, тому далекоглядніше звернутися за допомогою до веб-студії.

  Якщо Ви вирішили створити власний інтернет-магазин, наша веб-студія допоможе Вам у цьому. Ми не тільки розробляємо сайти, ми займаємося просуванням (розкруткою) та рекламою.

  Для тих, хто вже має пром юа сайт і хоче свій власний, ми пропонуємо переїзд з пром юа на нову платформу Opencart. Замовивши послугу переїзду, ми зробимо Вам новий сайт на сучасній платформі та перенесемо усі Ваші товари з пром юа.

  Докладніше про послугу переїзду з пром юа.

  Звертайтеся зараз:  093 170 87 04

  5/5 - (2 votes)