IONOS: огляд хостингу. Веб-хостинг. Хмарний хостинг. Виділені сервери. VPS.

Опублікував
Yurii
Перегляди
26.11.2018

 

1&1 IONOS – відома та найбільша в Європі хостингова компанія. Вона має більш ніж 30-річний досвід розміщення веб-сайтів для приватних осіб та підприємств. Мільйони користувачів по всьому світу укладають контракти та використовують хостинг IONOS. Компанія управляє мільйонами сайтів та доменів для клієнтів. 1&1 IONOS надає безліч продуктів, таких як:

  • домени та електронна пошта;
  • забезпечення безпеки;
  • конструктор веб-сайтів;
  • хмарні рішення;
  • Microsoft Office 365;
  • хмарне сховище HiDrive;
  • VPS, виділені сервери та хмарні послуги.

1&1 IONOS надає такі послуги хостингу, як веб-хостинг, хмарний хостинг, виділений сервер, хостинг WordPress та хостинг VPS. Рішення компанії забезпечують гнучку масштабованість, і клієнти можуть вільно підвищувати або знижувати свої передплачені тарифи у будь-який час, щоб задовольнити вимоги щодо якісної роботи веб-сайту. IONOS надає 30-денну гарантію повернення грошей.

Хостинг від IONOS

Компанія позиціонує себе як надійний хостинг-провайдер із більш ніж 30-річним досвідом, допомагаючи клієнтам розміщувати свої веб-сайти. На вибір є безліч рішень частка розміщення веб-ресурсу.

Веб-хостинг

Веб-хостинг IONOS завжди надає клієнтам швидкий, масштабований та безпечний сервіс для розміщення веб-сайтів. Хостинг надається на базі трьох тарифних планів: Business, Pro та Expert. Business найкраще підходить для одного веб-сайту або проекту. Тариф Pro підійде для клієнтів, котрі хочуть розмістити до 5 веб-сайтів, а Expert розрахований для великих замовників, які мають до 50 веб-сайтів. Різні плани надають різні обсяги сховища та рівні продуктивності.

IONOS організовує веб-сервери та сховища на подвійній платформі, щоб веб-сайт міг демонструвати більш високу продуктивність. Протокол HTTP/2 також використовується у веб-хостингу для прискорення завантаження веб-сайтів та сторінок. Навіть незважаючи на величезний приплив трафіку, ваш сайт, як і раніше, працює швидко.

IONOS Web Hosting використовує захист від DDoS, сертифікат SSL та багато іншого, щоб зробити ваш сайт безпечним. SSL-сертифікат – безкоштовна послуга, доступна в кожному тарифі. SSL-сертифікат захищає конфіденційну інформацію відвідувача, таку як номер кредитної картки, дані онлайн-банкінгу, логіни, паролі тощо. Більш того, якщо ви використовуєте план «Експерт» для веб-хостингу, вам буде надана технологія SiteLock. SiteLock виконує повне сканування всього веб-сайту, щоб визначити, чи можлива вразливість на ваших веб-сторінках, використовуючи помилки веб-сайту, щоб впровадити будь-що, пов’язане з крадіжкою особистих даних.

Хмарний хостинг

Cloud Hosting заснований на хмарній платформі, що пропонує потужне та гнучке рішення. Хмарний хостинг надає такі функції та ресурси клієнтам: vCore CPU, RAM, SSD, необмежений трафік, безкоштовні домени на перший рік, бази даних, що настроюються, оптимізовані за продуктивністю програми. Cloud Hosting надає 4 плани: M, L, XL та XXL:

M-тариф найкраще підходить для власників, які мають до 4 веб-проектів,
L – до 8 веб-проектів,
XL – до 16 веб-проектів,
XXL забезпечує виконання високих вимог до продуктивності великих або кількох веб-проектів (до 32).

Служба хостингу надає кілька корисних та просунутих програм, таких як WordPress, Drupal та Joomla для управління та розміщення ваших сайтів. Ви можете швидко запустити свої веб-проекти та настроїти ресурси з панелі Cloud. Ви можете легко керувати та організовувати інфраструктуру, операційну систему та оновлювати програмне забезпечення. Крім того, IONOS використовує найновіші рішення для брандмауера, такі як технології SIEM та IDS/IPS, щоб ваш центр обробки даних знаходився на вищому рівні безпеки.

Виділені сервери IONOS

Виділені сервери найкраще підходять для людей, які мають професійні знання хостингу веб-сайтів та створення сайтів. Виділений хостинг може значно підвищити продуктивність ваших веб-проектів. Виділений сервер надає потужні апаратні та системні ресурси для клієнтів. IONOS пропонує 4 плани залежно від обсягу жорсткого диска та 4 пакети апаратного забезпечення SSD/NVMe. IONOS Dedicated Hosting надає ресурси на базі Intel® Xeon®, DDR4 ECC RAM, дисковий простір HDD або SSD, необмежений трафік, безкоштовний домен, захист від шкідливих програм SiteLock та мережу доставки контенту RailGun.

Виділений сервер надає обладнання тільки вам і вам не потрібно ділитися системними ресурсами з іншими на одному сервері. Оскільки ваші проекти розміщуються на виділеному сервері, кожен сайт працюватиме з вищою швидкістю завантаження сторінки. Також виділений хостинг надає протокол HTTP/2, який може значно збільшити швидкість завантаження. Сервіс пропонує функцію автоматичного резервного копіювання, яка може робити копії ваших даних та файлів веб-сайтів кожні шість днів.

Ви можете вибрати точку для відновлення даних та файлів. Сертифікати SSL SiteLock та Wildcard можуть забезпечити більш високий рівень безпеки вашого веб-сайту. SiteLock може виявляти загрози на веб-сайті, захищаючи від будь-яких видів шкідливого програмного забезпечення, фішингу, крадіжки особистих даних та інших онлайн-атак. Виділеним сервером можна керувати з телефону через мобільний додаток, використовуючи панель керування.

VPS від IONOS

VPS Hosting дає потужніші серверні ресурси для забезпечення високого рівня продуктивності. Ви можете отримати необмежений трафік. Більше того, VPS-хостинг дозволяє вам вибирати центри обробки даних, розташовані у Великій Британії, Європі та США для розміщення вашого сайту. Хостинг VPS пропонує чотири плани: M, L, XL, XXL. У різних планах пропонується різна кількість CPU, RAM та SSD.

VPS дає повну гнучкість, оскільки ви можете вибрати будь-який дистрибутив Linux або Windows. VPS-хостинг використовує SSL-шифрування для захисту відвідувача від крадіжки особистих даних та онлайн-загроз. Веб-сторінки, обладнані сертифікатами SSL, займатимуть вище місце в результатах пошуку Google.

Резюме

Усі плани хостингових послуг пропонують безкоштовний домен на перший рік, безкоштовний сертифікат SSL для Wildcard та цілодобову підтримку. Користувачам доступні будь-які конфігурації апаратних ресурсів хостингу. Сервіс надає сучасні технології, включаючи SSL-сертифікат Wildcard, SiteLock, захист DDoS, новітні SIEM та IDS/IPS, щоб підвищити безпеку веб-сайту клієнта.

Хостингова платформа IONOS оснащена технологією PHP та NGINX, що підвищує швидкість завантаження вашого сайту. Крім того, користувачам доступні різні способи надання хостингу, тому на сервісі можна розміщувати проекти будь-якого масштабу.

5/5 - (1 голос)