RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Google ads сам додає ключові слова. Або лохотрон від Google. Автоматичне і додавання нових ключових слів. Інструкція як вимкнути.

Сам веду кілька рекламних кампаній у Google Ads не перший рік. Але такого зухвальства з боку Google ads ще не бачив. Поясню про що йдеться.

Справа в тому, що у мене РК на тематику моєї веб-студії, і я кручу рекламу, залучаючи потенційних клієнтів.

Раніше все працювало як годинник, я тільки поповнював щомісяця рахунок і все.

Але потім помітив дивні ключові слова, наприклад, “купити квіти”, “замовити троянди з доставкою” і т.д. Причому таких ключових слів, як з’ясувалося, було більше половини!

Тобто я думаю що клацають по “замовити сайт” а насправді клацають по “Купити квіти”! Я мало не впав з-під столу. Мені аж погано.

Потрібно видалити ці ключові слова – перша думка. Сіл почистив усе. Думаю, все. тепер буде прибл. Заходжу через пару днів – знову нові слова додалися! Причому у мене мої ключові слова у точній відповідності, а додаються у широкій відповідності. Ну я взагалі озвірів, і написав у чат.

І що ви думаєте? Дівчинка з підтримки шукала відповідь 20 хвилин, не знайшла, і написала, що відповість на пошту через 3 години. Що ж, вибору у мене особливо немає, чекаю.

Як вимкнути автододавання ключових слів. Інструкції.

Надходить відповідь від підтримки, їм я ділюся з Вами. Реально допоміг.

Щоб відключити автоматичні додавання ключових слів на рівні Вашого облікового запису, прошу зробити наступне:

До речі, ось покажу де саме відключати на прикладі своєму:

Как отключить автодобавление ключевых слов
Как отключить автодобавление ключевых слов
Как отключить автодобавление ключевых слов

Google ads сам додає ключові слова!

Так – це вже просто свавілля! Тобто Ви собі крутите рекламу по сайтах, а він тупо додає ключові слова “купити квіти з доставкою” ітд. Нормально так?

Та ну його нафіг такі рекомендації! Дивіться уважно, так як Google може вже давно включив сам додавання нових ключових слів, і Ви навіть не підозрюєте про це.

Успіхів Вам, лайкайте і пишіть питання в коментах.

Обговорити проект

Веб студія WEB1