RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Де замовити сайт? Куди звернутися за створенням сайту та не втратити гроші. Поради.

Давайте разом спробуємо розібратися, де варто замовляти сайт і за якими критеріями відбирати веб-студії створення сайтів.

Насамперед, варто звернути увагу на веб-студії свого регіону. Справа в тому, що фізичний контакт із виконавцем важливий, оскільки при фізичному контакті Ви можете обговорити всі деталі, підписати договір та отримати на руки чек про оплату.

ЩО ВАРТО врахувати при виборі ВЕБ-СТУДІЇ?

Де замовляти сайт вирішувати Вам, але не варто звертати увагу на те, як красиво говорять і розповідають Вам незрозумілим для Вас лексиконом. Інтернет-студії (представники), що поважають себе, завжди пояснюють зрозумілою мовою, по-простому, щоб звичайна людина все зрозуміла без зайвих питань. Також ставлять зрозумілі та доречні питання. Головне, щоб Ви самі представляли візуально як повинен виглядати Ваш сайт, який буде у нього функціонал. Коли Ви це уявляєте, вже півсправи зроблено! А краще показати приклади на інших сайтах, як би Ви хотіли…

Власне, це основні рекомендації від нашої веб-студії на тему, де замовити сайт. Можливо щось упустив, пишіть у коментах свої питання, з радістю відповім на них і дам поради.

ЗАМОВИТЬ САЙТ У НАШІЙ ВЕБ-СТУДІЇ

Наша веб-студія займається створенням веб-сайтів з 2008 року.

Ми робимо сайти будь-якої складності, офіційно зареєстровані, підписуємо договори та працюємо тільки чесно та прозоро. Також ми надаємо розстрочку своїм замовникам.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з нашою юридичною інформацією, договорами та цінами на наші послуги. У нашому портфоліо викладено останні наші роботи. Відгуки наших клієнтів на сайті пишуть самі клієнти. Переконатися в цьому просто, просто зв’яжіться з клієнтом через його веб-сайт.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Обговорити проект

Веб студія WEB1