Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 25.09.2020

  CMS wordpress переваги та недоліки cms blog

  Запостив Юрій

  Перегляди 474

  Понад 60% фахівців використовує CMS WordPress. Чому ця система управління контентом є такою популярною, якими є її переваги та недоліки?

  Безкоштовна ліцензія cms blog.

  WordPress є абсолютно безкоштовною системою, яка не обмежує вибір хостинг-провайдера, на відміну від конструкторів сайтів. База даних та всі файли є вашою власністю.

  Технічної підтримки та ОНОВЛЕННЯ

  Розробники системи регулярно випускають оновлення ядра, посилюючи безпеку та швидкість роботи. З’являються нові модулі та віджети, теми. Є величезна база знань із відповідями будь-які питання.

  Плагін ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАДАЧ

  Для вирішення будь-яких технічних завдань WordPress пропонує понад 1 млн. плагінів. У тому числі сотні тисяч безкоштовних. Існують також преміальні плагіни, які дозволяють вийти на новий рівень функціональності.

  Зручна робота із SEO

  Система має зручний двигун для роботи з пошуковою оптимізацією. Для цього також призначені такі плагіни як Yoast SEO, All in One Seo Pack та ін. З їх допомогою можна оперативно попрацювати з внутрішньою оптимізацією сайту, включаючи налаштування мета тегів, файлів robots.txt і sitemap.xml. Вам не доведеться працювати з кодом, тому що замість вас більшу частину роботи зроблять плагіни.

  Інтуїтивно-зрозуміла адміністративна панель

  WordPress пропонує дуже зрозумілу та легку в освоєнні адміністративну панель. З її допомогою ви зможете легко додавати нові сторінки на сайт, розділи, зображення, новини та будь-який інший контент. Ви можете легко зробити посадкову сторінку, додавати галереї, тексти, картинки, динамічні елементи – будь-які поля користувача без необхідності копатися в HTML-коді.

  WOOCOMMERCE ДЛЯ CMS WORDPRESS cms blog

  На платформі WordPress можна створити інтернет-магазин будь-якого масштабу, використовуючи плагін WooCommerce – одне з найкращих рішень для електронної комерції. WooCommerce дозволяє додавати фільтрацію товарів за різними характеристиками, сортування за ціною, створювати гарні картки товарів та порівнювати різні пропозиції. Подібні плагіни для інших CMS можуть мати вартість до $200, але WordPress у цьому плані дуже лояльний і дозволяє купувати преміальні та функціональні модулі за $15-70.

  ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВИБІР ШАБЛОНІВ

  Ви можете вибрати платний чи безкоштовний шаблон для власного сайту. Якщо ви хочете максимально унікалізувати дизайн сайту, ви можете придбати платний шаблон з можливістю кастомізації. На порталах Themeforest і Template Monster доступні десятки тисяч шаблонів.

  ГНУЧЕ РОЗШИРЕННЯ СИСТЕМИ САЙТУ

  Якщо ви почали з lending page і тепер хочете повноцінний сайт, це можна легко зробити. Ви не обмежені у створенні додаткових сторінок із оригінальним дизайном. Якщо вам захотілося перейти у формат інтернет-магазину, можна встановити WooCommerce і довести сайт до функціональності онлайн-магазину. Вирішили відмовитися від інтернет-магазину та перейти у сферу послуг – це можна легко зробити за допомогою WooCommerce. При цьому ваш сайт може витримувати будь-які навантаження у плані відвідуваності та кількості товарів/сторінок. Для цього знадобиться якісний хостинг та вмілий веб-розробник, який оптимізує ваш сайт.

  ВИСОКА ШВИДКІСТЬ РОБОТИ cms blog

  Щоб ваш сайт проходив будь-які перевірки швидкості роботи, включаючи Google PageSpeed ​​Insights і GT Metrix, необхідно оптимізувати зображення і контент, включити кешування, правильно побудувати шаблон і підібрати оптимальні плагіни.

  БЕЗПЕКА

  Окрім оновлення ядра безпеки від розробників WordPress, користувачі можуть самостійно посилювати захист. Наприклад, такі плагіни як All In One WP Security дозволяють додатково захистити сайт від підбору паролів, шкідливого ПЗ, а також захистити файлову систему та базу даних.

  Недоліки WORDPRESS cms blog

  До недоліків CMS можна віднести наявність неякісних плагінів у магазині WordPress. Користуючись різними рейтингами, завжди можна вибирати якісні плагіни. WordPress – це не конструктор сайтів, тому, щоб зробити якісний проект, знадобиться досвідчений веб-розробник. Переваги WordPress з лишком перекривають ці моменти, роблячи цю CMS популярною та затребуваною у світі.

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (1 vote)