Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 03.03.2018

  Що таке SEO? Докладніше про SEO-просування.

  Запостив Юрій

  Перегляди 653

  Багато хто стикається з цими трьома магічними літерами – SEO – досі не знають, що саме вони означають. Що таке SEO і для чого воно потрібне? Намагаємося розібратися в цьому питанні докладно, щоб надалі ви розуміли, як працює SEO і чи реально просування сайту за допомогою SEO.

  У перекладі з англійської search engine optimization означає не більше і не менше – пошукова оптимізація. Іншими словами, із сайтом проводиться комплекс заходів, завдяки яким пошукові системи краще сприймають контент, а також ефективніше індексують ресурс. Завдяки своїм алгоритмам пошукові системи визначають, який контент релевантний тому чи іншому пошуковому запиту. Завданням seo-фахівців насамперед є правильне, професійне складання seo-контенту для сайту, що спричинить підняття позицій у пошуковій видачі. Природно, що вище сайт знаходиться у пошуковій видачі, то більше трафіку буде залучено на сайт. Важливу роль відіграє оптимізація сайту загалом.

  Комплекс робіт з СЕО

  Комплекс робіт із SEO-оптимізації сайту зводиться до однієї глобальної мети – залучення більшої кількості відвідувачів на сайт. Якщо сайт комерційний, то ясна річ, що чим більше відвідувачів прийде на сторінки сайту, тим більша ймовірність продати свій продукт, послугу тощо.

  Більшість комерційних проектів в інтернеті постійно використовують рекламу (Яндекс.Дірект, Google AdWords, Sales.Mail та ін.) для залучення потенційних клієнтів. Щомісяця витрачаються космічні бюджети у цьому напрямі. Так, це ефективний спосіб збільшення трафіку, але цей спосіб є тимчасовим і не постійним. Згодом більшість комерційних проектів починає цікавитися «Що таке SEO?» і зрештою здоровий глузд перемагає. Адже краще вкласти свій капітал у СЕО-оптимізацію свого сайту один раз і отримувати реальну віддачу від виконаної роботи протягом року та більше. Що таке SEO і як відбувається СЕО-оптимізація сайту – слід розібратися у цих питаннях.

  ЩО ТАКЕ SEO? ДЕТАЛЬНО

  Для закріплення розуміння того, що таке SEO-просування, ще раз сформулюємо більш ємно і підіб’ємо підсумок попередніх абзаців. SEO-просування – це виконання певних заходів щодо сайту, які спрямовані на покращення позицій (ранжування) сайту в пошукових системах, таких як Яндекс, Google, Mail, Рамблер та ін. Спробуємо розібратися, що таке SEO конкретніше.
  Для будь-якого SEO просування сайту властива своя стратегія. Тільки початківці «сеошники» можуть використовувати один шаблон просування сайтів. Насправді, як це роблять професіонали, існує маса стратегій щодо СЕО-просування, для кожного ресурсу розробляється своя унікальна стратегія просування в пошуковій видачі.

  Більшість власників сайтів не просто так ігнорують SEO-просування та віддають перевагу Яндекс.Дірект, Google AdWords – виною всьому нерозуміння того, що таке SEO. Щоб охопити всі нюанси SEO-просування сайту, знадобиться не одна стаття. Переглянемо чотири аспекти діяльності СЕО-професіонала, без яких не обходиться жодна стратегія просування.

  1. Оптимізація сайту

  Під цією фразою мається на увазі, що спеціаліст SEO аналізує ваш сайт, виявляє недоліки на рівні html, вказує на елементи сайту, які потрібно змінити та відредагувати. Зрештою, сайт наповнюється ключовими фразами, за якими в подальшому буде здійснюватися просування. Коригування html дозволить отримати лояльне ставлення з боку пошукових роботів, які щоденно індексують сайт.

  2. Регулярний контент-маркетинг.

  Просування сайту неможливе або дуже важко без постійного розміщення нового, цікавого та SEO-оптимізованого контенту. Сайт повинен регулярно наповнюватися авторськими SEO-статтями, які дозволять пошуковим системам ранжувати за максимальною кількістю ключових фраз. На якісний контент почнуть посилатися сторонні ресурси, авторитет сайту зростатиме.

  3. Лінг-білдінг.

  Що це таке? По суті, лінк-білдинг – це нарощування зовнішньої маси посилань. Потрібно не зациклюватись на другому пункті, але й паралельно вести зовнішню оптимізацію сайту. Не грамотний лінк-білдинг може завести сайт у бан (Мінусінськ від Яндекса та Penguin від Google). Довіряйте SEO-просування сайту лише професіоналам своєї справи!

  4. Аналіз SEO-просування.

  Вчасно проведення заходів під назвою «SEO», фахівець постійно тримає руку на пульсі того, що відбувається. Додавання контенту на сайт, коригування елементів сайту, нарощування зовнішньої маси посилань – все це впливає на просувається ресурс. Якщо брати пошукову систему Google, зверніть увагу на авторитетність сторінок сайту, а також релевантність. Статті повинні бути написані з урахуванням усіх SEO нюансів, щоб пошуковий робот Google легко міг визначити до якого пошукового запиту віднести цю статтю. SEO-фахівець постійно моніторить конкурентів, виходячи з отриманих даних, здійснює коригування стратегії просування.

  Що таке SEO – це ємне питання, на яке відповісти однією статтею не реально. Якщо для вашого бізнесу необхідний сайт та його подальше SEO-просування – звертайтеся до нас у студію веб-дизайну Web1. Ми гарантуємо професіоналізм та реальний результат!

  5/5 - (1 vote)