Play

Центр підтримки +380931708704

  Блог 24.06.2021

  Чому сайт послуг не приносить прибуток?

  Запостив Юрій

  Перегляди 40

   

  Чому сайт послуг не приносить прибуток?

  У вас є бізнес, є сайт на якому ви розмістили ваші послуги, а він не працює?

  Що не так і чому, давайте розберемось!

  В інтернеті багато сайтів, багато ваших конкурентів. Одні з них працюють і приносять прибуток, інші ні. Навіть я б сказав так: більшість сайтів не працюють, працюють одиниці. Багато з клієнтів розчаровуються в тому, що сайт може приносити прибуток.

  Чому одні сайти успішні а інші ні?

  Гарне питання. Спробуємо відповісти. Справа в тому, що ваш потенційний клиієнт став набагато розумнішим, чим це було раніше. Раніше наявність сайту у бізнесу — це вже за замовчуванням було круто. Але часи змінились. Зараз клієнт став сильно вибагливий як до вашої послуги так і до вашого сайту. Якщо ви зробили просто сайт, зкопіювали текст у конкурента, здерли в гугл фото картинки, наповнили всім цим ваш сайт — це утопія. Зараз це не працює і не буде працювати.

  Поведінка потенційного клієнта, який шукає вашу послугу в інтернеті — цілий ритуал.

  Наприклад у вас вже є сайт.

  🔹Наприклад ви налаштували на нього потік трафіка з гугл реклами чи соц мереж – таргет. Клієнт зайшов на ваш сайт, почав його вивчати. Відразу він опинився на головній сторінці, побачив там фото на слайдері яке зовсім не має відношення до вашої фірми, почав скролити вниз, а там ще такіж фото, почав читати текст, і розуміє що писали текст люди які взагалі не мають ніякого відношення до ваших послуг (копірайтери).

  🔹Далі потенційний клієнт задає питання — а де знаходиться ця компанія? Звісно він йде у контакти а там немає ні адреси, ні фото офісу, просто телефони.

  🔹Треба подивитись портфоліо робіт — подумав потенційний клієнт, заходить на портфоліо і бачить що фото обʼєктів є, але чи це обʼєкти вашої фірми, чи ви здерли у конкурента, він не знає, здогадується що друге.

  🔹Далі потенційний клієнт може б і пошукав відгуки на вашу компанію хоча б на вашому сайті (якщо вони навіть і є), але він в них не повірить, тому що багато питань до вашого сайту і довіри вже ніякої.

  Ваш потенційний клієнт скоріш за все закриє ваш сайт на 2 чи 3 етапі. І піде шукати далі.

  В цьому випадку ви втратили кошти на рекламу, втратили потенційного клієнта.

  Але 👀 коли б ваш сайт був зроблений для людей, професійними спеціалістами, було б все по іншому. Текст написаний як треба, без води і різної фігні — чітко по ділу. Фото зроблені хай навіть і на телефон але щоб вони були реально ваші, відгуки були підтягнуті з google reviews (реальні відгуки з посиланням на них), сайт був зручний в використанні, лаконічний та зрозумілий бабусі з села — це б була інша справа!

  Тому одні сайти приносять прибуток а інші ні.

  Багато хто звертається до «не професіоналів» і шукає дешевше, такий менталітет у більшості. Як результат — дешевий сайт який нікому не потрібен.

  Висновки робіть самі.

  Дякую за вашу увагу!

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  5/5 - (2 votes)