RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Створення сайтів в Броварах

Друзі, вітаємо Вас на сайті нашої веб-студії! Якщо Ви читаєте цю статтю, Ви зацікавилися створенням сайту в Броварах.

Наша компанія створює сайти в Броварах вже близько 10 років, і починали ми з невеликих сайтів-візиток, невеликих магазинів, таких як виробник дитячого взуття “ECOBY”, “Madams Limo” – це були одні з перших наших проектів в Броварах (до цього ми працювали в м.Лубни під іншою маркою).

Ось уже минуло 10 років, і у нас тепер багато клієнтів з Броварів, Києва, України, і навіть Японії. Так, ми завоювали довіру не тільки киян, і нам не тільки довіряють, а й радять друзям, і ми завжди намагаємося виправдати довіру.

Серед наших клієнтів такі підприємства Броварів як:

У своїй стратегії ми дотримуємося декількох принципів. Один з основних – це просто якісно робити свою роботу. Але цього звичайно мало, потрібно любити свою роботу, і тоді робота робиться із задоволенням, і ти отримуєш кайф від результату. Також важливо виконувати свою роботу в чітко-обумовлені терміни, ніколи не відступати від домовленостей і робити трішки більше.

Роблячи сайти в Броварах ми намагаємося зустрітися особисто з клієнтом що б обговорити з ним всі моменти, почути клієнта, його побажання. Як правило, така бесіда виходить дуже конструктивною і завдяки їй майже завжди ми потрапляємо саме в десятку, і результат радує замовника. В ході бесіди ми говоримо простою мовою не використовуємо веб термінологію, і з замовником ми знаходимося на “одній хвилі”.

Після обговорення проекту, як правило, ми підписуємо договір і починаємо працювати. У договорі строго фіксується ціна, терміни створення сайту. У нашій практиці не було таких випадків, коли ми не встигали і відходили від термінів розробки сайтів. При виконанні роботи використовуємо новітні технології та розробки, які напрацювали роками.

Якщо Ваша компанія знаходиться в місті Київ або Ви тільки відкрили свій бізнес, саме час замовити сайт, і тут ми Вам підкажемо і допоможемо. Наша веб-студія обслуговує малий і середній бізнес в Броварах комплексно, і Вам не потрібно замовляти сайт в одному місці, хостинг в іншому, сео і розкрутку в третьому …

Вам достатньо лише зв’язатися з нами, а про просування Вашого бізнесу ми подбаємо самі.

т. 0800-210-993 (безкоштовно по Україні)

Обговорити проект

Веб студія WEB1