Play

Центр підтримки +380931708704

  Новини 12.02.2020

  Створення сайтів в Броварах

  Запостив Юрій

  Перегляди 1516

  Друзі, вітаємо Вас на сайті нашої веб-студії! Якщо Ви читаєте цю статтю, Ви зацікавилися створенням сайту в Броварах.

  Наша компанія створює сайти в Броварах вже близько 10 років, і починали ми з невеликих сайтів-візиток, невеликих магазинів, таких як виробник дитячого взуття “ECOBY”, “Madams Limo” – це були одні з перших наших проектів в Броварах (до цього ми працювали в м.Лубни під іншою маркою).

  Ось уже минуло 10 років, і у нас тепер багато клієнтів з Броварів, Києва, України, і навіть Японії. Так, ми завоювали довіру не тільки киян, і нам не тільки довіряють, а й радять друзям, і ми завжди намагаємося виправдати довіру.

  Серед наших клієнтів такі підприємства Броварів як:

  • весільний салон Madams Wedding;
  • станція технічного обслуговування ArtCustoms;
  • виробник одягу з кашеміру, Український бренд GDcashmere;
  • виробник дитячого одягу O`marsel;
  • виробник дитячого взуття Ecoby;
  • виробник вікон Open Teck і металочерепиці компанія ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ;
  • представництво американської компанії RAIN;
  • центр раннього розвитку DYVOMISTO;
  • виробник трикотажної продукції Miles;
  • і багато інших, подивитися наші роботи Ви можете в портфоліо.

  У своїй стратегії ми дотримуємося декількох принципів. Один з основних – це просто якісно робити свою роботу. Але цього звичайно мало, потрібно любити свою роботу, і тоді робота робиться із задоволенням, і ти отримуєш кайф від результату. Також важливо виконувати свою роботу в чітко-обумовлені терміни, ніколи не відступати від домовленостей і робити трішки більше.

  Роблячи сайти в Броварах ми намагаємося зустрітися особисто з клієнтом що б обговорити з ним всі моменти, почути клієнта, його побажання. Як правило, така бесіда виходить дуже конструктивною і завдяки їй майже завжди ми потрапляємо саме в десятку, і результат радує замовника. В ході бесіди ми говоримо простою мовою не використовуємо веб термінологію, і з замовником ми знаходимося на “одній хвилі”.

  Після обговорення проекту, як правило, ми підписуємо договір і починаємо працювати. У договорі строго фіксується ціна, терміни створення сайту. У нашій практиці не було таких випадків, коли ми не встигали і відходили від термінів розробки сайтів. При виконанні роботи використовуємо новітні технології та розробки, які напрацювали роками.

  Якщо Ваша компанія знаходиться в місті Київ або Ви тільки відкрили свій бізнес, саме час замовити сайт, і тут ми Вам підкажемо і допоможемо. Наша веб-студія обслуговує малий і середній бізнес в Броварах комплексно, і Вам не потрібно замовляти сайт в одному місці, хостинг в іншому, сео і розкрутку в третьому …

  Вам достатньо лише зв’язатися з нами, а про просування Вашого бізнесу ми подбаємо самі.

  т. 093-170-87-04

   

  Підпишіться на дозу цікавої інформації:

  Наш телеграм канал: https://t.me/vseproweb1

  Instagram

  Facebook

  Оцініть статтю