Створення сайтів: як виділитися серед конкурентів
Створення сайтів. Кожен бізнес має мати представництво в інтернеті. Ця аксіома діє будь-яких видів підприємництва. Глобальна мережа є величезним майданчиком для прямих продажів. Тут можна залучити партнерів, розвивати власний бренд та набувати конкурентних переваг.
Сьогодні дуже велика конкуренція на ринку студій щодо створення сайтів. Досить багато тих, хто надає продукт низької якості із плагіат-дизайном. Тому дуже важливо знайти перевіреного розробника, який робитиме для вас сайт із нуля. Професійна студія створює сайти через кілька обов’язкових етапів.
Етапи створення сайту
Визначення цілей. Перш ніж розпочати створення нового веб-ресурсу, фахівці проводять глибокий аналіз продукту та бренду, який буде представлений на сайті. Вивчаються конкуруючі рішення, проводиться аналіз цільової аудиторії. Також визначаються цілі, що ставляться перед проектом. Це можливо збільшення продажів, розширення цільової аудиторії, популяризація бренду, організація успішної маркетингової кампанії.
Якщо замовник не зовсім усвідомлює цілі створення інтернет-проекту для свого бізнесу, то, ймовірно, він буде незадоволений результатом розробки. Грамотні фахівці студії допомагають розібратися та виділити найважливіші аспекти, щоб створити якісний та ефективний сайт.
Упорядкування технічного завдання. Коли визначено загальну концепцію, складається докладний план роботи, який містить:
структуру сайту із конкретною кількістю сторінок;
напрямок роботи дизайнерів;
технології створення, включаючи двигуни та мови програмування;
перелік модулів, що підключаються, та ін.
Створення дизайну. На цьому етапі береться дизайнер, який малює всі елементи сайту, підбирає шрифти, створює кнопки та інші компоненти. Над дизайном може одночасно працювати як один, так і кілька спеціалістів. Багато студій із розробки сайтів перейняли «негативну» практику штампування нових проектів. В результаті з’являються безліч сайтів із вторинним дизайном, що явно не додає бізнесу клієнта впізнаваності.
У компанії з «правильною» філософією до кожного проекту ставляться максимально творчо, щоб надати клієнту оригінальний продукт, який буде відповідати «філософії» бренду.
Верстка сайту. Це важливий етап створення сайту, на якому фахівець бере готовий дизайн та адаптує для коректного відображення у браузері та на мобільних пристроях. Для цього всі картинки та елементи перетворюються на HTML-код.
Програмування. Щоб сайт став робітником, програміст розробляє функціональність сайту, створює гіперпосилання, пов’язує сторінки, визначає порядок роботи меню, підключає систему адміністрування. Таким чином створюється повністю робочий сайт, але без текстового наповнення.
Наповнення. Щоб вдихнути життя в проект, його необхідно заповнити текстовою інформацією, фотографіями та іншими даними. Для цього може використовуватися як контент замовника, так і розробка текстів веб-студією. Залежно від типу сайту, наповнення може бути досить ємним етапом, тому потрібно готуватися заздалегідь.
Щоб підготувати контент, можна скористатися біржею копірайтингу. Там можна замовити будь-які обсяги унікальних текстів у досить стислий термін.
Тестування. На даному етапі важливо виявити всі баги та неточності у роботі ресурсу. Після успішного усунення всіх функціональних недоліків проект представляється замовнику.
Публікація та запуск сайту. Важливим етапом запуску сайту є вибір доменного імені. Це завдання необхідно вирішувати ще в початкових етапах розробки, щоб адреса сайту виглядала максимально просто і відповідала своїй тематиці. Також вибирається провайдер хостингу, який надає дистанційне обладнання для розміщення сайту. Ви також можете використовувати свій сервер для роботи сайту.
Тут важливо врахувати пропускну спроможність. Послуги хостинг-провайдера дають змогу з часом збільшити потужність обладнання з переходом на інші тарифні плани. Якщо пропускна здатність системи буде надто слабкою для певної кількості відвідувачів, то сайт просто «ляже» через обмеження в роботі «заліза». Звичайно, на початку роботи на ваш ресурс навряд чи хлинуть десятки тисяч користувачів на годину. Ви зможете моніторити завантаженість і таким чином своєчасно підготуватиметься до зростання кількості відвідувачів.
Варто зазначити, що сайт після публікації перебуває пошуковими системами не одразу. Необхідно від 3 годин до кількох діб, щоб усі сторінки сайту проіндексувалися.
Де замовити оригінальний сайт?
Студія Web1 – це ентузіасти своєї справи, грамотні експерти та надійні партнери. Понад 10 років досвіду створення успішних проектів дають нам змогу ширше дивитися на індустрію. Ми глибоко аналізуємо кожен продукт, з яким нам доводиться працювати. Такий підхід дозволяє нам створювати сайти з тонким розумінням аудиторії, а також специфіки продукту та бренду загалом.