Play

Центр підтримки +380931708704

  Створення
  Інтернет-магазинів

  Ціль і завдання перед інтернет-магазином - залучення потенційних покупців та отримання більшої кількості продажів, із найменшими витратами на рекламу.

  Саме тому це складна задача, і вона повинна реалізовуватись кваліфікованими спеціалістами: розробниками, дизайнерами, маркетологами, контент-менеджерами та SEO спеціалістами.

  • + CMS Opencart
  • + Гнучка масштабованість
  • + Інтеграції
  • + Висока безпека
  • + Висока швидкість
  • + Технічна підтримка
  • + Розробка "під ключ"
  Awesome Image
  Постановка завдань

  Обговорення цілей і завдань перед сайтом, фіксація домовленостей в договорі та технічному завданні.

  Аналіз конкурентів

  Аналізуються конкуренти в даній ніші щоб досягти максимальної ефективності на всіх етапах реалізації проекту.

  Реалізація завдань

  Наша команда працює над реалізацією завдань для досягнення поставлених цілей. Магію ніхто не відміняв.

  Просування SEO, PPC

  В залежності від ніші бізнесу, розробляємо індивідуальну стратегію просування вашого проекту, SEO чи PPC.

  Чому бізнесу потрібен саме комплексний підхід?


  Ринок ecommerce дуже конкурентний і перенасичений. Сьогодні, щоб запрацював інтернет-магазин і приносив прибуток, треба прикласти надзусилля. Створити інтернет-магазин абияк – це утопія. З інтернет-проектом треба працювати комплексно і системно.

  Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Від розробки стратегії та аналізу ніші бізнесу до розробки конкурентного продукту з індивідуальною стратегією просування каналами SEO та PPC. Ціль проста: бізнес повинен приносити прибуток, і тільки так.

  Часті питання

  Інтернет-магазин — місце в інтернеті, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві, враховуючи доставку.

  Інтернет-магазин потрібен всім бізнесам, як правило малим і середнім, ціль яких залучення потенційних покупців своїх товарів, продаж товарів в інтернеті.

  Вартість створення інтернет-магазину залежить від дизайну, функціоналу, які саме будуть інтегровані сервіси в ваш інтернет-магазин, додаткових послуг та ін. Для індивідуального прорахунку вартості інтернет-магазину, залишіть заявку, і наш менеджер прорахує вартість для вашого проекту.

  Все залежить від складності реалізації вашого проекту. В середньому створення інтернет-магазину займає від 14 днів. Якщо створення інтернет-магазину потребує додаткових інтеграцій, наприклад з 1С або CRM, SEO просування, PPC чи індивідуального дизайну, час створення інтернет-магазину “під ключ” може тривати декілька місяців і навіть більше.

  Так. Саме комплексний підхід ми пропонуємо бізнесу! Від розробки та підтримки до SEO просування та маркетингових кампаній. Вам не потрібно буде звертатися в інші агенції для додаткових послуг, ви вже знайшли нас.

  Так. В договорі ми чітко вказуємо гарантійний термін. Упродовж гарантійного терміну ми зобов’язуємось взяти на себе всі роботи, зв’язані з недоробками чи несправністю функціоналу сайту. Взагалі таких випадків практично не буває, тому що ми тестуємо функціонал сайту перед тим як приймає його клієнт.

  Наші роботи можна подивитись в розділі портфоліо.
  Відгуки за цим посиланням.

  Почати просто

  Давайте обговоримо ваш проект?