Play

Центр підтримки +380931708704

  Контекстна
  реклама

  Контекстна реклама - це великий рекламний майданчик від найбільшої пошукової мережі у світі. Тут є всі інструменти для того, щоб ваші товари чи послуги знайшли покупці. Ви платите тільки за результат - перехід на ваш сайт. Рекламний бюджет встановлюєте ви. Продажі з першого дня це реальність!

  Ми вам допоможемо налаштувати саме ту рекламу, яка більш підійде під специфіку вашого бізнесу: таргетинг, пошукова, контекстно-медійна реклама чи google shopping. Налаштуємо геотаргетинг на будь-яку локацію, та приведемо цільову і лояльну аудиторію на ваш сайт. А далі сайт конвертує цю аудиторію в покупців.

  • + Пошукова реклама
  • + Медійна реклама
  • + Google shopping
  • + Звітність і аналітика
  • + Технічна підтримка
  • + Продажі з першого дня
  Awesome Image
  Підготовка рекламного проекту

  В рамках підготовки ми вивчаємо та аналізуємо конкурентів та їх рекламні кампанії, опрацьовуємо цільову аудиторію, розробляємо стратегію розвитку.

  Розробка рекламної кампанії

  Розробляємо тексти для оголошень, розбиваємо на групи оголошень. Визначаємось з типами реклами таргетинг, пошукова, контекстно-медійна реклама чи google shopping.

  Налаштування контекстної реклами

  Налаштовуємо безпосередньо в google ads рекламні кампанії. Підбираємо ключові слова для груп оголошень, додаємо розширення до оголошень для максимальної привабливості, робимо список “мінус слів”.

  Супровід рекламної кампанії

  Відстежуємо проміжні результати рекламної кампанії, аналізуємо інформацію, корегуємо налаштування РК якщо це потрібно. Аналізуємо список “мінус слів” та корегуємо. Додаємо нові ключові слова. Обробляємо рекомендації робота google ads.

  Чому бізнесу потрібен саме комплексний підхід?


  Контекстна реклама це ідеальний інструмент для старту бізнесу. Коли все тільки починається, і ви хочете отримати перших клієнтів вже зараз – контекстна реклама найкращий вибір. Контекстну рекламу також комбінують з SEO просуванням, таким чином, коли SEO ще не працює – контекстна реклама приводить вже перших клієнтів.

  Саме тому ми пропонуємо комплексний підхід. Після розробки веб-сайта чи інтернет-магазина, доцільно замовити послугу налаштування контекстної реклами, а наші спеціалісти зроблять все необхідне. Використайте сучасні рекламні технології на користь вашого бізнесу!

  Часті питання

  Вартість налаштування контекстної реклами залежить від масштабності вашого сайту, кількості послуг чи товарів інтернет-магазину. Для індивідуального прорахунку вартості налаштування контекстної реклами, залишіть заявку, і наш менеджер прорахує вартість для вашого проекту.

  Все залежить від масштабності вашого сайту, кількості послуг чи товарів інтернет-магазину. В середньому налаштування триває від 7 днів.

  Так. Ми будемо супроводжувати вашу рекламну кампанію упродовж всього часу. Будемо відстежувати проміжні результати рекламної кампанії, аналізувати інформацію, корегувати налаштування РК якщо це потрібно. Також будемо аналізувати список “мінус слів” та корегувати. Додавати нові ключові слова. Обробляти рекомендації робота google ads.

  Правильно налаштована рекламна кампанія дає результати найближчими днями. Але потрібен час для адаптації інтелекту google ads під вашу рекламну кампанію до декілька тижнів. Важливо щоб рекламна кампанія вела на якісну цільову сторінку, і вона відповідала запиту користувача.

  Почати просто

  Давайте налаштуємо контекстну рекламу?