Як вибрати студію веб-дизайну?

Опублікував
Yurii
Перегляди
24.09.2020

 

Бізнес стрімко йде в онлайн – практично кожен підприємець співпрацював з веб-студіями. Таке партнерство не завжди закінчується вдало і призводить до серйозних витрат грошей та часу. Спеціально для вас ми підібрали 7 простих порад, які допоможуть вибрати надійного підрядника.

Перше враження

Особистий сайт студії веб-дизайну – візитна картка профпридатності. Відкрийте портали кількох підрядників та порівняйте їх між собою. Наявність кейсів (краще всього – різнопрофільних) дасть чітку картинку про те, чого очікувати від готової роботи. Пройдіть по кількох із них і оцініть зручність навігації інші можливості, подивіться, наскільки обраний дизайн гармоніює з корпоративним стилем компанії. Плюсом буде те, що команда розробляє сайти не лише для малого, а й для середнього бізнесу.

Web-студії, що пропонують оформлення у стилі 90-х, навряд чи зможуть зацікавити цільову аудиторію. Клієнти швидко закриють такі портали лише залишивши за собою слід у вигляді низької конверсії та високого показника відмов.

Обговорення проекту або як не забрати “кота в мішку”

Жодна професійна студія веб-дизайну не приступатиме до виконання робіт без чіткого технічного завдання (ТЗ). Будьте готові до того, що фахівці попросять вас не лише описати бажаний результат, а й підготувати детальніше ТЗ. Пам’ятайте – запропонувати створити сайт “мрії” без ТЗ можуть лише приватники або невеликі фірми. Шанси, що кінцевий результат не потішить, високі. Добре продуманий регламент – запорука мінімальної кількості доопрацювань, економія часу та коштів.

Все в одному

Вибираючи підрядника, обов’язково зверніть увагу на перелік послуг, які він пропонує. Що ви там бачите? Одну/дві послуги з розробки односторінників? Бажано, щоб каталог охоплював створення сайту інтернет-магазинів, блогів, корпоративних сайтів, landing pade. Професіонали готові виконати редизайн існуючих сторінок, а також перенести ваш портал на нову платформу.

Мінімізуємо ризики

Зверніть увагу, як довго існує компанія на ринку ІТ-послуг. Важливий момент на початку співпраці – укладання договору. Наявність типового договору – тривожний знак для замовника. Добре, якщо він буде унікальним – всі пункти повинні бути чітко прописані для кожної зі сторін.

Приховані витрати або “скупий платить двічі”

Замовляючи створення сайту в студії, що пропонує ціну нижче за ринкову, в деяких випадках замовник може не тільки отримати результат, далекий від очікуваного, але і збільшити свої витрати. Наприклад, фахівці можуть представити два макети сайту, за кожен з яких вам доведеться заплатити окремо. Доопрацювання сторінки (які згодом можуть виявитися платними) – ще один серйозний удар по бюджету. Найкраще з’ясувати заздалегідь, за що ви платитимете гроші і запросите кошторис витрат.

Турбота про клієнтів

Як відрізнити професійну веб-студію? Наявність блоку з контактною інформацією та посиланнями на сторінки в соціальних мережах. Як не дивно, деякі “майстри своєї справи” досі вказують пошту за типом profi12345@mail.ru для зворотного зв’язку. Якщо команда не в змозі створити корпоративну пошту, на що ж можна очікувати від їхніх послуг?

Більше практики

Вибравши кілька веб-студій, подайте заявку на створення сайту у кожну з них. Оцініть, як швидко вам передзвонив менеджер і як повно відповів на ці запитання. Якщо співробітник агентства переконує вас, що з такими завданнями вони стикалися вже не раз, такий підхід повинен насторожити. Швидше за все, вся робота фірми просто поставлена ​​на “конвеєр”. Іншими словами, про цінність індивідуального проекту можна забути.

Професіонали розуміють, що особливу цінність становить не сайт, а результат, якого можна досягти його створення. Фахівці студії повинні розглядати портал як інструмент для вирішення завдань та цілей замовника.

Веб-студія Web1 – ваш надійний партнер у розробці корпоративних сайтів будь-якого бізнес-напрямку. Наші програмісти і дизайнери створять портал зі зручного системного управління і дизайном, що запам’ятовується. Залишіть заявку на сайті або по телефону – ми обговоримо проект від ідеї до прибутку.

5/5 - (1 Голос)