Як зробити сайт популярним та відвідуваним? Давайте розумітися.
Як зробити сайт популярним та відвідуваним? Це питання №1 для власників усіх сайтів: блогів, інтернет-магазинів, корпоративних сайтів та лендингів. У цій статті спробуємо розібратися та описати основні моменти.
Зробити сайт, як правило, це далеко не все, адже зробити сайт не складно при достатку веб-студій та наявності невеликого бюджету. Найскладніше наповнити сайт корисною інформацією, а ще складніше залучити на сайт пошукових систем, і змусити їх ранжувати Ваш сайт таким чином, щоб у результатах пошуку Ваш сайт був на перших позиціях за певними запитами.
Насправді це складне завдання, і якщо Вам обіцяють зробити розкрутку сайту та обіцяють конкретні позиції у видачі через певний час, швидше за все це розводняк, навіть я сказав би свідомо усвідомлене кідалово. Давайте розберемося, як усе це працює. Як пошуковик знає, який сайт показувати вище, а який нижче у видачі.
Всім відомо, що популярні сайти показуються в топі, а не популярні десь там, далеко в жо..) Як Ви думаєте чому? Тому що популярні сайти вже працюють не один десяток років, тому що вони мають репутацію як надійного і перевіреного джерела, тому що на сайті постійно оновлюється контент, контент якісний і унікальний і т.д. Тобто пошуковик довіряє порядним джерелам з певним рейтингом та якісним та унікальним контентом. Ми не заглиблюватимемося у всі тонкощі ранжування пошукових систем, але визначимо найважливіші з них
- Вік сайту
- Унікальний контент сайту
- Частота публікації контенту на сайті
- Зовнішня маса посилань (тільки якісні донори)
- Відвідуваність сайту
- Інші фактори.
Розглянемо кожний фактор.
Вік сайту Що старше, то краще. Якщо сайт має історію (хорошу історію), це позитивно відобразиться на рейтингу сайту в очах пошукових систем.
Унікальність контенту – один з основних факторів, і думаю, найважливіших. Пишіть статті не для пошукачів, а для людей. Простий текст, як умієте. Такий контент буде унікальним та корисним для людей і люди його читатимуть із радістю. Не потрібно вставляти купу пошукових запитів у текст, не зловживайте цим. Пошуковики дуже добре почали розпізнавати текст написаний копірайтером під певні ключові слова від тексту, який написаний автором з голови без заглибленості в СЕО. До СЕО просування потрібно ставитись дуже обережно, тільки фахівці допоможуть Вам правильно зробити СЕО оптимізацію та підвищити рейтинг.
Від частоти публікації контенту залежить також рейтинг Вашого сайту, оскільки сайти, на яких контент додається щодня, індексуються швидше, і швидше потрапляють у видачу пошукових систем. Відповідно у таких сайтів вищий рейтинг.
Зовнішня маса посилань – один з основних факторів, що впливають на ранжування результатів пошуку в пошукових системах. Я не зупинятимуся на цьому питанні, планую написати окрему статтю з цього приводу. Хочу сказати тільки: якщо купуєте посилання, дивіться на рейтинг сайту, на якому розміщуєтеся, не розміщуйте велику кількість посилань за невеликий проміжок часу. Робіть це поступово і купуйте безанкорні посилання.
Відвідуваність сайту. Тут ніби замкнене коло. Чим вище відвідуваність сайту, тим вище рейтинг. Але а що б домогтися відвідуваності потрібно досягти рейтингу. Відразу не можна домогтися відвідуваності, без рекламних кампаній ads і т.п.
До інших факторів віднесемо такі як активність у соціальних мережах, грамотний код сайту, не перевантаженість сайту, його швидкодія, адаптивність до мобільних пристроїв тощо.
Як ми бачимо дуже багато різних факторів впливають на ранжування в пошуковій видачі пошукових систем.
Що хочу порадити. Наповнюйте сайт унікальним контентом, робіть рекламні кампанії, паралельно купуйте якісні посилання з якісних донорів (безанкорні). З часом у Вашого сайту буде збільшуватися вік, що, в свою чергу, впливатиме на ранжування сайту в пошуковій видачі.
Якщо Ви бажаєте зробити сайт популярним та відвідуваним, будемо раді Вам допомогти. Перейти на сайт нашої веб-студії.