RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Створення корпоративних сайтів

Власне представництво в інтернеті – це «must-have» для будь-якої поважаючої себе компанії. Корпоративний сайт являє собою продовження фірмового стилю компанії, її місії та цілей. Онлайн-ресурс, зроблений провідними професіоналами, не втрачає своєї актуальності та не підвладний часу.

Створення корпоративних сайтів

Сайт повинен бути не тільки зручним для відвідувачів, але і для тих, хто буде його вести. Ми підбираємо зручну систему управління (CMS), за допомогою якої можна просто і самостійно публікувати будь-які матеріали. Ми навчимо ваших співробітників додавати нові матеріали.

Також ваш портал буде мати адаптивний дизайн для комфортного перегляду на будь-яких мобільних пристроях. Ми додамо новинну стрічку, щоб користувачі були завжди в курсі останніх релізів і подій.

Особлива увага приділяється дизайну, тому що він повинен бути виконаний в рамках корпоративного стилю і брендбуку компанії. Юзабіліті корпоративного сайту – це невід’ємна його частина.

Вартість – від 1000 $, термін розробки – від 7 днів.

(в грн., по курсу НБУ на день підписання договору)

ЗАВДАННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Основне завдання корпоративного сайту – представити компанію в Інтернеті, а також інформувати відвідувачів про місію та дати працівникам компанії тримати руку на пульсі подій з життя підприємства. Додаткові завдання корпоративного сайту:

 • Формування та зміцнення іміджу компанії;
 • Розширення клієнтської та партнерської бази;
 • Надання повної інформації про компанію;
 • Можливість представлення товарів та послуг;
 • Залучення нових працівників.

 

За допомогою онлайн-представництва ви можете залучити партнерів, розвивати бізнес, розкриваючи переваги компанії. Це також може стати платформою для внутрішнього спілкування працівників компанії, поєднуючи функції зберігання файлів. Це чудова рекламна платформа для будь-якого бізнесу.

Особливості створення корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту є основним завданням для успішної та розвиваючої компанії. Прайс на розробку складається з витрат на часи веб-розробників, програмістів, дизайнерів та верстальщиків, відображається у сметі та узгоджується з замовником.

Для нас кожен проект є унікальним, тому термін для створення корпоративних веб-сайтів у кожному випадку визначається на основі складності, використання платформи, витрат часу працівників, побажань замовника та наповнення вмістом. Корпоративний сайт має складну структуру. Над його створенням працює команда:

 • програмісти;
 • верстальники;
 • дизайнери;
 • Маркетологи, спеціалісти SEO та SMM;
 • копірайтери.

 

Створення корпоративного сайту в Києві – це координована робота команди фахівців, які 100% виконують свої завдання.
Кожен клієнт отримує ефективний робочий сайт.

Довіряючи розробникам веб-студії Web1, ви отримуєте можливість замовити створення корпоративного сайту за допомогою пакетних рішень під ключ, або замовити певні типи роботи: розробка дизайну, макетів сторінки, тестування для збільшення активності клієнтів тощо. Кожен етап супроводжується технічною підтримкою з швидким вирішенням виникаючих проблем.

Ви можете замовити розробку корпоративного сайту в Києві у професійних веб-розробників. Щоб отримати поради та зв’язатися з нами, заповніть форму швидкого зворотного зв’язку або зателефонуйте на наш клієнтський центр.

 

Поширені питання та відповіді

❓ Що таке корпоративний сайт?

✅ Корпоративний сайт – веб-сайт компанії, представництво компанії в Інтернеті. Мета корпоративного сайту – залучити до компанії потенційних клієнтів, а також зміцнити існуюче партнерство.

❓ Кому потрібен корпоративний сайт?

✅ Перш за все, всім компаніям, незалежно від діяльності та позиціонування на ринку, які хочуть представляти себе широкій аудиторії.

❓ Як корпоративний сайт може впливати на розвиток компанії?

✅ Корпоративний веб-сайт компанії може впливати на репутацію компанії, як добре, так і погано, в залежності від того, наскільки добре був зроблений сайт. Є сайти, які ми хочемо негайно закрити, але є ті, на яких цікаво вивчити кожну сторінку. Сайт – це віск для бізнесу, чим яскравішим та кращим презентація – тим успішніший та презентабельний бізнес в Інтернеті.

❓ Як я можу замовити сайт і скільки мені потрібно буде чекати?

✅ Ви можете замовити сайт, зателефонувавши нам за номером 093-170-87-04, або заповнити форму внизу сторінки. Як правило, розробка сайту триває від тижня до двох. Але є великі проекти, які можна розробляти до місяця і більше.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ:

Що ви отримуєте:

 • 01

  ДОМЕН В ПОДАРУНОК

  При замовленні сайту клієнт отримує домен com.ua на один рік в подарунок.

 • 02

  ХОСТИНГ В ПОДАРУНОК

  При замовленні сайту замовник отримує в подарунок хостинг на 3 місяці.

 • 03

  СЕРТИФІКАТ БЕЗПЕКИ

  При замовленні сайту у нас Ви отримуєте сертифікат безпеки TLS на весь термін обслуговування безкоштовно.

 • 04

  СТРОГЕ ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ РОЗРОБКИ

  Терміни розробки сайту чітко прописуються в технічному завданні.

 • 05

  КРЕАТИВНИЙ ДИЗАЙН

  При створенні дизайну сайту використовуються новітні технології.

 • 06

  КРУТЕ ЮЗАБІЛІТІ

  Ваш сайт буде максимально зручним з точки зору користувача.

 • 07

  АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН

  Ваш сайт буде правильно відображатися на всіх мобільних пристроях.

 • 08

  ЛЕГКІСТЬ УПРАВЛІННЯ

  Легкість керування сайтом з адміністративної панелі.

 • 09

  ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

  Технічна підтримка надається на всіх етапах створення сайту, а також після прийняття сайту.

Обговорити проект

Веб студія WEB1