RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

РЕДИЗАЙН САЙТУ

Якщо ваш сайт морально застарів, втратив конверсію, не приносить бажаний прибуток, саме час задуматися про редизайн сайту

Редизайн сайту

Сучасний світ дуже стрімко розвивається відносно нових технологій. Відносно нові рішення швидко застарівають, а їм на зміну приходять більш цікаві та ефективні технології. Таке ж відбувається й у світі веб-дизайну. Коли сайт застарів, потрібно робити редизайн сайту.

Дизайн сайту безпосередньо пов’язаний з юзабіліті та конверсією. Якщо користувачеві не сподобався зовнішній вид сайту і йому важко по ньому переміщатися, то швидше за все людина більше до вас не повернеться. Тому робота над сайтом обов’язково повинна включати в себе своєчасну зміну або доопрацювання дизайну – хоча б раз на два роки.

Вартість – від 1000 $, термін розробки – від 7 днів.

(в грн., по курсу НБУ на день підписання договору)

ЩО ВКЛЮЧАЄ РЕДИЗАЙН САЙТУ?

Редизайн сайту – це всебічна робота, яка включає ряд областей, а не лише вдосконалення дизайну, зовнішності веб-узла. Внаслідок грамотно проведеної роботи, структура ресурсу, функціональність та змісту покращується. Це, в свою чергу, збільшує зручність використання веб-ресурсу та сприяє його просуванню до перших позицій у результатах пошуку.

Причини, чому вам потрібно зробити редизайн веб-сайту, можуть відрізнятися у кожного веб-майстра. Але найпоширеніший – ресурс застарів. Можливо, він був спочатку створений на швидку руку – для галочки, як є. При такому підході оформлення та юзабіліті бажає кращого. Але з часом власник почав помічати, що дизайн не є цілісним, немає зручної структури, і ресурс не тільки не підкреслює переваги компанії з вираженням корпоративної ідентичності, але, навпаки, відштовхує потенційних клієнтів.

Робота над зміною дизайну, редизайн сайту, залежить не лише від рекомендацій веб-студії, а й побажань замовника і може включати наступні моменти:

 • Редизайн логотипу – якщо старий логотип застарілий, корпоративні цінності компанії, сфери роботи змінилися, то його можна оновити. У цьому випадку ви можете підтримувати філософію старого логотипу, освіжаючи зовнішній вигляд нового;
 • Зміна кольорових схем, шрифтів, стилів дизайну – ми можемо ввести сучасні тенденції дизайну, вдихаючи нове життя на старий сайт;
 • Додати/змінити вміст – ми можемо видалити застарілі заголовки, додавати нові, змінити зображення на кращі та чіткіші, оновити текстовий вміст, додати анімовані елементи тощо. – Одним словом, зробити редизайн сайту;
 • Оптимізація та доробка коду HTML з метою оптимізації пошуку;
 • Оптимізація юзабіліті є дуже важливою частиною роботи на веб-сайті, що включає в себе введення більш зручного меню, пошукові фільтри, навігацію. Зробимо усе, щоб користувачеві було максимально простіше використовувати сайт та здійснити цільові дії;
 • Перенесення сайту в новий “двигун” – систему управління сайтом (CMS). Створення старого ресурсу могло відбуватися ще до появи функціональних CMS;
 • Ручна верстка, у випадку, коли старий сайт був на шаблоні;
 • Додавання фотоконтенту та мета-тегів.

Редизайн сайту, просування сайту та бізнесу – все разом!

Наша команда проведе аудит веб-сайту, проаналізує зручність використання, запропонує два-три варіанти оновлення ресурсу. Такий підхід до редизайну сайтів в Україні дозволить отримати новий та ефективний бізнес-інструмент. Разом із редизайном сайту в комплексі ми можемо запропонувати вам послугу для просування сайту та бізнесу. Таким чином, ви не тільки зробите редизайн свого сайту, оновите його зовнішній вигляд та функціональність, але за рахунок нашої нової послуги ви залучите більше потенційних клієнтів до свого бізнесу.

Замовте редизайн сайту та просування веб-сайту та бізнесу та отримайте знижку! Уточніть деталі з нашим менеджером. Він відповість на всі питання, що цікавлять, і обчислить точну ціну редизайну веб-сайту.
 

Часті питання та відповіді

❓ Що таке редизайн сайту?

✅ Редизайн сайту – це зміна існуючого дизайну сайту на більш сучасний, щоб збільшити зручність використання сайту, юзабіліті та його конверсію.

❓ Кому потрібен редизайн веб-сайту?

✅ Власники сайтів, дизайн яких застарів або не привабливий та не конверсійний.

❓ Як редизайн сайту може допомогти бізнесу?

✅ Редизайн сайту безпосередньо покращить привабливість, зручність його використання, конверсія сайту покращиться, що дасть вам більше замовлень, а отже, прибутку.

с

❓ Як я можу замовити редизайн сайту, і скільки мені потрібно буде чекати?

✅ Ви можете замовити редизайн сайту, зателефонувавши нам за номером 093-170-87-04 або заповнивши форму внизу сторінки. Редизайн часу займає від 7 днів. Але є великі проекти, які потребують більше часу для редизайну.

Що ви отримуєте:

 • 01

  ДОМЕН В ПОДАРУНОК

  При замовленні редизайну сайту клієнт отримує домен com.ua на один рік в подарунок.

 • 02

  ХОСТИНГ В ПОДАРУНОК

  При замовленні редизайну сайту замовник отримує в подарунок хостинг на 3 місяці.

 • 03

  СЕРТИФІКАТ БЕЗПЕКИ

  При замовленні редизайну сайту у нас Ви отримуєте сертифікат безпеки TLS на весь термін обслуговування безкоштовно.

 • 04

  СТРОГЕ ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ РОЗРОБКИ

  Терміни редизайну сайту чітко прописуються в технічному завданні.

 • 05

  КРЕАТИВНИЙ ДИЗАЙН

  При редизайну дизайну сайту використовуються новітні технології.

 • 06

  КРУТЕ ЮЗАБІЛІТІ

  Ваш сайт буде максимально зручним з точки зору користувача.

 • 07

  АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН

  Ваш сайт буде правильно відображатися на всіх мобільних пристроях.

 • 08

  ЛЕГКІСТЬ УПРАВЛІННЯ

  Легкість керування сайтом з адміністративної панелі.

 • 09

  ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

  Технічна підтримка надається на всіх етапах створення сайту, а також після прийняття сайту.

Обговорити проект

Веб студія WEB1