RU UA
093 170 87 04 пн-пт 9-18

Невичерпне джерело: огляд сервісу Адвего для вебмайстра

Огляд сервісу Адвего. Унікальний контент – немов кров, яка наповнює судини будь-якого сайту. Постійне оновлення та додавання інформації робить будь-який веб-ресурс «живим». Якщо на початку запуску сайту нові тексти додавалися власними силами, то згодом відбувається розширення та зростання. Тому для створення контенту потрібні додаткові робочі руки. Де їх знайти? Кожному вебмайстру доводиться працювати з біржами копірайтингу. Сьогодні ми поговоримо про один із найпопулярніших проектів – Advego.

Переваги Адвего для вебмайстра

Біржа працює вже понад 10 років і за цей час встигла стати основним постачальником контенту для російськомовних країн. На сайті працюють тисячі авторів, серед яких можна легко знайти виконавців для власного проекту. Серед переваг варто зазначити:

На базі біржі працює онлайн магазин готових статей, де можна знайти контент на будь-яку тематику, використовуючи фільтр. Усі статті проходять модерацію та допускаються до продажу лише після перевірки адміністрацією.

Послуги копірайтерів

Незалежно від тематики та специфіки вашого сайту, на Адвего, напевно, знайдуться виконавці, які підготують якісні тексти за розцінками в рамках вашого бюджету. Вебмайстер може розмістити замовлення на:

Однією з основних переваг біржі є проста взаємодія між замовником та автором. Тут посередником є ​​адміністрація сайту, яка, як показує практика, у спірних ситуаціях приймає позицію замовника.

Розробники Адвего постійно розвивають свої послуги. Ви можете використати також аналіз унікальності онлайн, а також перевірка орфографії, SEO-аналіз та трансліт. Також можна скористатися клієнтом для перевірки унікальності, що встановлюється на комп’ютері.

Як зробити замовлення

Технічне завдання для копірайтера – головний путівник під час роботи. Це дозволяє весь текст зорієнтувати на побажання замовника. Складаючи замовлення, можна використовувати шаблони для різних категорій текстів. Ви можете створювати власні вимоги і робити секретний опис замовлення. Воно стане видно лише після схвалення автора. Додаткові параметри замовлення:

Після виставлення всіх параметрів замовлення проходить модерацію та публікується за принципом тендеру. Завдання вебмайстра – розглянути всі заявки та затвердити одного або кількох авторів для роботи.

Єдині складнощі можуть виникнути на початку роботи з цим сервісом. Функціонал є гнучким, тому в процесі створення та перевірки замовлень ви зможете підібрати для себе найбільш зручні параметри.

Резюме

Адвего підійде не тільки для досвідчених вебмайстрів, але і для тих, хто тільки-но зайнявся просуванням власних або чужих проектів. Для цього є все необхідне: покрокова робота, система повідомлень та великий вибір авторів.

Перейти на сайт Адвего

Обговорити проект

Веб студія WEB1